Олександр Біленький та Володимир Куцовол передали автомобіль бійцям ООС

e-mail Друк PDF

29 вересня голова обласної ради Олександр Біленький та депутат обласної ради Володимир Куцовол передали представнику першого окремого батальйону морської піхоти Збройних Сил України, лейтенанту Сергію Стратічуку вантажний автомобіль підвищеної прохідності ГАЗ 66-11.

Автівку, випуску 90-х років, було придбано за власні кошти Олександром Біленьким та Володимиром Куцоволом. Капітально відремонтували її в КАТП Полтавської обласної ради (керівник Олександр Приходько): переварили кузов, пофарбували, замінили ходову частину, гуму, генератор, стартер, акумуляторну батарею тощо.

В оформленні документів на автомобіль та підборі запчастин допомогу надала громадська спілка «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО» та безпосередньо її голова, учасник бойових дій Віталій Турпітько.

«Синергія зусиль всіх причетних до цієї благородної справи вилилася в кінцевий результат, – наголосив Олександр Біленький. – Це вже п’ятий автомобіль, який ми купили. Один із них – мікроавтобус – залишився в «Батальйоні небайдужих» для потреб волонтерів, решта – на передовій. Окрім цього, різним частинам і підрозділам Збройних Сил надавали допомогу продуктами харчування, речами та обладнанням. У нас йде війна, і тому ми маємо допомагати фронту. Наближаємо перемогу разом».

«Народ, який не забезпечує, не фінансує власну армію, буде годувати іншу. Дбати про захисників України, допомагати нашій армії – це проста істина, обов’язок кожного громадянина», – зазначив Володимир Куцовол.

Відтепер оновлений автомобіль служитиме нашим морським піхотинцям в зоні проведення Операції об’єднаних сил.