Скликається друга позачергова сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот підписав розпорядження про скликання другої позачергової сесії Полтавської  обласної  ради  шостого  скликання, яка відбудеться 28 грудня 2010 року о 12 годині у великому залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про Регламент Полтавської обласної ради шостого скликання.

2. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2010 року.

3. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2011 рік.

4. Про обласну Програму економічних реформ на 2010-2014 роки "Успішна Полтавщина - заможна територіальна громада. Будуємо разом".

5. Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки.

6. Про Програму підтримки та розвитку Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2011-2012 роки.

7. Про обласний бюджет на 2011 рік.

 

8. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання від 17 вересня 2008 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу спільним підприємством „Полтавська газонафтова компанія” на видобування нафтогазоносних надр Заплавської площі, яка розташована на території Новосанжарського району Полтавської області, у зв’язку з розширенням раніше наданої у користування ділянки надр".

9. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання від 25 листопада 2008 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством „Пирятинський сирзавод” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.Пирятин Полтавської області".

10. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавхіммаш" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава.

11. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірнім підприємством Національної акціонерної компанії "Надра України" "Чернігівнафтогазгеологія" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Архипівської зони структур на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

12. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Вельбівської ділянки родовища підземних прісних вод на території Гадяцького району Полтавської області.

13. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Новогригорівської ділянки родовища підземних прісних вод на території Машівського району Полтавської області.

14. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Решетняківської ділянки родовища підземних прісних вод на території Новосанжарського району Полтавської області.

15. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод в межах Харківцівського родовища нафти, газу та конденсату на території Гадяцького району Полтавської області.

16. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод бази виробничого обслуговування Прикарпатського управління бурових робіт на території Гадяцького району Полтавської області.

17. Про надання погодження Міністерству екології та природних ресурсів України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафти, газу та конденсату Річної площі, яка розташована на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

18. Різне.

На сесію запрошуються народні депутати України (за списком), голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.