Керівництво та депутати обласної ради взяли участь в Координаційній нараді з питань формування тарифу на послуги транспортування газу для населення АТ «Полтавагаз»

e-mail Друк PDF

20 січня під головуванням голови облдержадміністрації Олега Синєгубова відбулося засідання Координаційної наради з питань формування тарифу на послуги транспортування газу для населення АТ «Полтавагаз».

У роботі наради взяли участь народний депутат України Анастасія Ляшенко, виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Лариса Босенко, Ірина Степаненко, Іван Сидоренко, Олександр Олексенко, Сергій Савченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних громад області, райдержадміністрацій, підприємств та установ області, журналісти, громадськість.

У присутніх виникло чимало зауважень до першого заступника – головного інженера АТ «Полтавагаз» Олександра Чухрая щодо економічного обґрунтування тарифу на послуги з розподілу газу для населення та відсутності ефективної комунікації з абонентами підприємства. За словами виконуючого обов’язки голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради Олександра Лемешка, нині питання тарифоутворення набуло суспільного резонансу, тому зниження тарифу на транспортування газу до 1,78 грн (без ПДВ) лише частково задовольнить споживачів послуг АТ «Полтавагаз».

«У мене дуже багато зауважень до роботи газорозподільних підприємств, зокрема, немає чіткої деталізації тарифу на розподіл природного газу, лише формально були проведені громадські обговорення, вкрай низька якість обслуговування абонентів. На мою думку, все це сприяє зростанню невдоволення населення і потребує негайних висновків від операторів газорозподільних мереж», – зазначив Олександр Лемешко.

Останнє оновлення на Середа, 20 січня 2021, 17:51 Детальніше...

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного у 2021 році

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави та оприлюднені на момент засідання журі.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

• «Література, літературознавство»;

• «Мистецтво»;

• «Народна творчість, народні ремесла»;

• «Журналістика, публіцистика».

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2021, 09:20 Детальніше...

Полтавська обласна рада вимагає від Президента України, Прем'єр-міністра України, Уряду та НКРЕКП негайно врегулювати проблему із підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

e-mail Друк PDF

Одним із головних питань, розглянутих та підтриманих на третій позачерговій сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, стало Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

На початку пленарного засідання роботу сесії намагалися зірвати кілька осіб, які називають себе громадськими активістами. Однак, після звернення до правоохоронців, депутатам вдалося перейти до конструктивного обговорення питань порядку денного.

Зокрема, під час розгляду Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були підтримані пропозиції депутатів з різних фракцій.

У документі йдеться, що підвищення цін на товари і послуги, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово-комунальної сфери та пандемія коронавірусу COVID-19 негативно впливають на якість життя та доходи громадян.

Депутати наголошують, що збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги без одночасного вирішення питань забезпечення повної зайнятості населення та приведення до європейських стандартів рівня мінімальної заробітної плати й інших соціальних стандартів спричинило непомірне соціальне перенавантаження на кожного громадянина, що призвело до соціальної напруженості та акцій непокори.

Відтак обласна рада вимагає від Президента України, Прем'єр-міністра України, Уряду та НКРЕКП здійснити ряд заходів для врегулювання проблеми. Зокрема:

– впровадити мораторій на підвищення з 1 січня 2021 року тарифів на житлово-комунальні послуги на транспортування енергоносіїв до закінчення карантину та нового перегляду тарифів на постачання енергоносіїв;

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 січня 2021, 15:01 Детальніше...

Третя позачергова сесія обласної ради восьмого скликання завершила свою роботу

e-mail Друк PDF

Майже сім годин тривало пленарне засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Депутати заслухали та обговорили інформацію ПрАТ «Кременчукгаз», АТ «Полтавагаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Гадячгаз» щодо економічного обґрунтування тарифів на транспортування газу та ціни на газ, а також інформацію АТ «Полтаваобленерго» щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для побутових споживачів.

Відтак обласна рада з врахуванням пропозицій депутатів прийняла відповідне Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Детальніше...

Розпочала роботу третя позачергова сесія Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

14 січня в Полтаві розпочалося пленарне засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Веде пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький. У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, народний депутат України Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Депутати затвердили порядок денний засідання, включивши ряд додаткових питань. Із суспільно значущих питань виступили депутати обласної ради Ольга Усанова та Ольга Величко.

Останнє оновлення на Четвер, 14 січня 2021, 15:41 Детальніше...

Засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на Четвер, 14 січня 2021, 14:00

1 січня – Новий рік, 7 січня Різдво Христове

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із прийдешнім Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

За традицією саме з цими святами ми пов'язуємо сподівання на краще майбуття, віру в здійснення всіх мрій та задумів.

Ми єдині в нашому прагненні жити в мирі та злагоді, мати світлі помисли, творити добрі справи.

Вірю, що спільними зусиллями ми здолаємо всі труднощі, і негаразди відійдуть у минуле.

Велика подяка нашим бійцям, які мужньо захищають державний суверенітет і територіальну цілісність України на Сході, медичним працівникам, які самовіддано борються з коронанавірусним захворюванням, всім, хто працює в сільському господарстві, на промислових підприємствах, навчає, трудиться в сфері соціальних послуг, забезпечує правопорядок, хто своїм талантом і творчим натхненням приносить свято в наші будні.

Бажаю вам міцного здоров’я та миру! Нехай Новий рік та Різдвяні свята принесуть у кожну полтавську родину щастя, достаток та впевненість у завтрашньому дні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Сторінка 1 з 700