Наприклад, 01.03.2024
Наприклад, 01.03.2024
Наприклад, 01.03.2024
Наприклад, 01.03.2024
Наприклад, 01.03.2024

Про передачу автомобілів у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області

Полтавська обласна рада
Друге пленарне засідання четвертої сесії восьмого скликання
Рішення
9 Квітня, 2021
150
Про передачу автомобілів у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області

Керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частинами 2, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком проходження документів при прийнятті майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області та передачі такого майна до інших форм власності, затвердженим рішенням одинадцятої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 08 листопада 2007 року «Про затвердження Положень з управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області», розглянувши рішення: Машівської селищної ради; Решетилівської міської ради, звернення територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області, погоджені Департаментом охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області,

ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області автомобілі з балансу Об’єднаного автогосподарства закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області згідно з переліком, що додається на 3 аркушах.

2. Управлінню майном обласної ради делегувати своїх представників до складу комісій з приймання-передачі автомобілів згідно з переліком, зазначеним у пункті 1 цього рішення.

3. Рекомендувати Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації делегувати своїх представників до складу комісій з приймання-передачі відповідно до переліку автомобілів, що передаються.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на управління майном обласної ради, контроль за його виконанням – на постійні комісії обласної ради: з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; бюджету та управління майном.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ
О. БІЛЕНЬКИЙ

Примітки: 
оприлюднено 14.04.2021
ДолученняРозмір
Іконка PDF Рішення № 150 від 09.04.2021 р.302.32 КБ
2 пленарне засідання 4 сесії VIII скликання