Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024

Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році

Полтавська обласна рада
Друге пленарне засідання четвертої сесії восьмого скликання
Рішення
9 Квітня, 2021
139
Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Положенням про фонд охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, затвердженого рішенням пленарного засідання десятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 29.02.2012 (зі змінами) та Порядком планування та фінансування природоохоронних заходів із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, затвердженого рішенням пленарного засідання тринадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 14.11.2012 (зі змінами), з метою покращення екологічного стану Полтавської області,

ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році (далі – Перелік) в сумі 58 458,03 тис. грн (додається на 7 аркушах).

2. Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації, в межах суми, зазначеної в позиції 5.1. Переліку, в місячний термін після затвердження цього рішення, забезпечити формування переліку спеціалізованої комунальної техніки для закупівлі за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році (далі – Перелік спецтехніки), погодити його з Департаментом екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації.

3. Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації відповідно до діючого законодавства України забезпечити передачу майна, що буде придбано згідно з Переліком спецтехніки, до відповідних територіальних громад.

4. Сільським, селищним, міським, районним радам та комунальним підприємствам забезпечити обов’язкове співфінансування придбання спеціалізованої комунальної техніки, відповідно до сформованого Переліку спецтехніки, протягом двох місяців з моменту його погодження.

5. Організацію виконання цього рішення покласти на головних розпорядників коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

6. Контроль за використанням коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області покласти на:

− головного розпорядника коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області за напрямом фінансування;

− постійну комісію обласної ради з питань бюджету та управління майном, постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування та Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації – в частині дотримання вимог пункту 8 Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, затвердженого рішенням десятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 29.02.2012 (зі змінами).

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ
О. БІЛЕНЬКИЙ

Примітки: 
оприлюднено 14.04.2021
ДолученняРозмір
Іконка PDF Рішення № 139 від 09.04.2021 р.315.65 КБ
2 пленарне засідання 4 сесії VIII скликання