Президія обласної ради розглянула питання тридцятої сесії обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

18 лютого відбулося засідання президії Полтавської обласної ради, на якому узгоджено дату проведення чергової сесії обласної ради та розглянуто питання, які планується внести до проєкту порядку денного сесії.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступники голови облдержадміністрації Євген Греков та Катерина Рижеченко, голови фракцій в обласній раді, голови постійних комісії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради.

Наразі президія рекомендувала провести пленарне засідання тридцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання 28 лютого 2020 року в Полтаві, в залі засідань обласної ради.

Детальніше...

Журі визначило лауреатів Премії імені В.І. Вернадського 2020 року

e-mail Друк PDF

17 лютого відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського, заснованої з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло наукову діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського у 2020 році стали:

– у номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації» – Оксана Максименко, викладач Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, – за досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти;

Останнє оновлення на Понеділок, 17 лютого 2020, 16:11 Детальніше...

Нагороджено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

e-mail Друк PDF

16 лютого в Полтавській обласній раді відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України 2019/2020 року.

Із поміж 667 учнів, які взяли участь в обласному етапі конкурсу, переможцями журі визначило 330 юних науковців-дослідників.

Від обласної ради переможців привітав заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

«Мені приємно зустрітися з талановитими молодими людьми, які визначатимуть майбутнє України і рідного полтавського краю. Результатом вашої наполегливої щоденної праці стали досягнення у поглибленому вивченні базових дисциплін, успіхи у громадській роботі. Переконаний, що одним із важливих завдань органів влади та місцевого самоврядування є створення належних умов для вашого подальшого інтелектуального розвитку», – сказав Анатолій Ханко.

Детальніше...

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

У ці лютневі дні ми подумки повертаємося в минуле, згадуємо сурові події афганської війни, крізь яку пройшли 160 тисяч українців, 3300 з них не повернулися додому, поливши кров’ю чужу непривітну землю.

Радянська інтервенція в Афганістан – це лише один із злочинів комуністичного режиму, який забрав життя наших земляків за незрозумілі цілі та ідеї тодішнього керівництва. За часів Радянського Союзу виконувати «інтернаціональний» обов’язок військові змушені були також у В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку та в багатьох інших «гарячих» точках.

З початком збройної агресії Російської Федерації проти України чимало учасників бойових дій на території інших держав одразу стали на захист рідної землі, виявили патріотизм і відвагу в боротьбі з російськими окупантами та озброєними терористичними угрупуваннями.

Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Дорогі рідні і близькі загиблих воїнів! Ми пам’ятаємо, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з вас. Ніколи не забудемо імена загиблих! Світла пам’ять воїнам-афганцям, миротворцям, які стали прикладом мужності, звитяги та відданості військовому обов’язку!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Полтавщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук

e-mail Друк PDF

13 лютого в Полтавській області з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Главу Уряду супроводжували голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, інші офіційні особи.

Знайомство з областю Олексій Гончарук розпочав із відвідування пошукової свердловини № 217 Опішнянського родовища ГПУ «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування». Прем’єр-міністр ознайомився з технологічним процесом дорозвідки покладів вуглеводнів, які здійснюються новим верстатом німецького виробництва «Bentec», оглянув обладнання та устаткування, поспілкувався з працівниками компанії.

В облдержадміністрації Олексій Гончарук провів нараду з питань надрокористування та залучення інвестицій.

Глава Уряду зазначив необхідність створення сприятливих умов для роботи видобувних компаній, що забезпечить збільшення обсягів видобутку вуглеводнів.

Останнє оновлення на Четвер, 13 лютого 2020, 16:50 Детальніше...

Олександр Біленький відвідав Шишацький район

e-mail Друк PDF

12 лютого голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку в Шишацький район.

В рамках робочої поїздки Олександр Біленький оглянув капітально відремонтовані приміщення рентгенологічної служби та клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства «Шишацька центральна районна лікарня».

Гордістю медиків та представників районної влади є нещодавно встановлений у лікарні сучасний рентген-діагностичний комплекс із пристроєм для оцифрування рентгенівських знімків та принтером сухого друку. За словами головного лікаря Шишацької ЦРЛ Маргарити Хорольської, комплекс забезпечує ефективність діагностики захворювань, у тому числі онкологічних, а також травм. Відтепер за зміну пройти якісне обстеження можуть понад 25 пацієнтів.

Як поінформував голова районної ради Владислав Сафонов, дороговартісне рентгенобладнання було придбане за консолідовані кошти: державного бюджету – 2 200 000 грн, обласного бюджету – 1 000 000 грн, районного бюджету – 3 994 000 грн. Сприяли у виділенні коштів на закупівлю обладнання народний депутат України Олег Кулініч та депутат обласної ради Валерій Капленко. Це перший рентгенапарат такого класу, встановлений у сільській місцевості нашої області.

«Придбання та встановлення одного з найкращих рентгенапаратів у Шишацькій центральній районній лікарні, проведений капітальний ремонт її приміщень демонструє, що керівництво району та депутати приділяють велику увагу оновленню медичної техніки, покращенню медичного обслуговування населення, – сказав Олександр Біленький. – Розроблено план розвитку лікарні, який з часом буде реалізовано. Звичайно, проблеми існують, але спільними зусиллями, я в цьому впевнений, ми зможемо їх вирішити».

Детальніше...

Обласну раду відвідали ліцеїсти з Решетилівки

e-mail Друк PDF

11 лютого Полтавську обласну раду з навчальною екскурсією відвідала група учнів опорного закладу «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника», які проходять стажування в Решетилівській міській раді.

Ліцеїсти зустрілися з головою обласної ради Олександром Біленьким та заступником голови обласної ради Анатолієм Ханком. У ході розмови, що відбулася в форматі діалогу, йшлося про роботу депутатського корпусу обласної ради, спрямовану на соціально-економічний розвиток Полтавщини, реалізацію Шкільного громадського бюджету Полтавської області, заходи з розбудови соціальної інфраструктури територій тощо.

За результатами зустрічі Олександр Біленький відзначив зростаючу роль сучасної молоді у суспільному житті.

«Приємно, що сучасна молодь цікавиться роботою органів місцевого самоврядування, суспільними процесами, прагне бути корисною, готова долучитися до вирішення актуальних питань розвитку громад, – сказав Олександр Біленький.

Детальніше...

Сторінка 8 з 910