Профільна комісія обласної ради підтримала створення в області системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112

e-mail Друк PDF

1 червня на базі головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні, яке вів голова комісії Геннадій Коваленко, взяли участь заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Михайло Бугрій, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівництво Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.

Депутати заслухали інформацію начальника Головного управління ДСНС України в Полтавській області Володимира Салогуба стосовно необхідності створення та функціонування на території Полтавської області системи екстреної допомоги населенню у разі загрози виникнення або виникнення екстрених ситуацій за єдиним телефонним номером 112. За його словами, впровадження в інформаційному просторі єдиного канал виклику 112 сприятиме оперативному реагуванню служби на надзвичайні ситуації в області та їх ліквідацію.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала зберегти пансіони в складі реорганізованих Великосорочинської та Андріївської шкіл-інтернатів

e-mail Друк PDF

1 червня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури, на якому розглянуто профільні проєкти рішень чергової сесії обласної ради.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Лунін, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Комісія підтримала проєкти рішень, які стосувалися реорганізації закладів освіти спільної власності територіальних громад області: Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової Полтавської обласної ради – у Полтавський мистецький ліцей ім. Софії Русової Полтавської обласної ради; Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради – у Великосорочинський ліцей Полтавської обласної ради; Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради – в Андріївський ліцей Полтавської обласної ради; Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради шляхом приєднання до нього Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради та Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради.

Детальніше...

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

e-mail Друк PDF

Дорогі діти, шановні земляки!

У перший день літа – Міжнародний день захисту дітей – увага до наших маленьких співвітчизників традиційно посилена.

Діти – це наше обличчя і наше майбутнє. Тому варто перейматися дитячими турботами, дбати про фізичне здоров’я дітей, їхнє духовне збагачення та всебічний гармонійний розвиток.

Кожна дитина – це, насамперед, особистість, рівна і повноцінна людина, яка має право жити в мирі і любові, має право на повагу, розуміння і підтримку в сім’ї та суспільстві. Вона заслуговує на родинний затишок, цікаве дозвілля, якісну освіту, добре ставлення оточуючих.

Сьогодні на Сході України йде війна, яка несе насилля та смерть, викликає у наших дітей тривогу та страх, безжально руйнує дитинство. Є діти, які, нажаль, опинилися у складних життєвих умовах: сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Їм ми повинні постійно приділяти особливу увагу.

Шановні земляки! Бережімо наших дітей! Пам’ятаймо про власну відповідальність за тих, кому дали життя!

Юні жителі Полтавщини! Нехай на нашій рідній українській землі якнайшвидше запанує мир, хай ваше дитинство сповнюється радістю, кожного з вас обминають незгоди і негаразди!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 01 червня 2020, 07:19

30 травня – День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

e-mail Друк PDF

Шановні працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження Полтавщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Книга є невичерпним джерелом знань. Вона допомагає нам пізнати навколишній світ, сприяє культурному та інтелектуальному розвитку людини, виховує особистість. Саме тому читання книг залишається одним із найбільш улюблених занять сучасників.

Завдяки суспільно важливій праці видавців, поліграфістів та книгорозповсюджувачів реалізується творчий потенціал науковців, письменників, журналістів, задовольняються духовні потреби читачів.

Бажаю вам, шановні працівники галузі, міцного здоров’я, родинного тепла, достатку. здобутків у професійній діяльності!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Олександр Біленький: ЦНАП і кардіодиспансер повинні бути здані в 2020 році

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час традиційного спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою про підсумки роботи обласної й міської влади за тиждень та ситуації із поширенням хвороби CoViD-19 на Полтавщині.

«Головні питання порядку денного чергової сесії обласної ради – перерозподіл коштів обласного бюджету. Зокрема, за пропозицією облдержадміністрації, плануємо підтримати обласні комунальні заклади, – зазначив Олександр Біленький. – Хочеться подякувати Полтавській міській раді за те, що вони підтвердили своє бажання співфінансувати будівництво Центру надання адміністративних послуг. ЦНАП і кардіодиспансер повинні бути здані у 2020 році».

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради триматиме на контролі заходи з ліквідації надзвичайної ситуації в с Потоки

e-mail Друк PDF

29 травня на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні, яке вів голова комісії Ігор Горжій, взяли участь заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Сергій Жук, Василь Хоменко, Василь Красюк, Тетяна Микуця, Віктор Мартиненко, голова Кременчуцької райдержадміністрації Андрій Пирог, заступник голови Кременчуцької районної ради Едуард Скляревський, Потоківський сільський голова Юрій Зоря, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, громадськості, журналісти.

Депутати заслухали інформацію дирекції Кременчуцької птахофабрики, керівників району та місцевої громади про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування від 6 травня 2020 року щодо розробки та реалізації заходів, спрямованих на тимчасове зберігання з подальшою утилізацією загиблих птахів із дотриманням санітарних норм і вимог законодавства; забезпечення водопостачання питною водою мешканців села Потоки.

Останнє оновлення на Неділя, 31 травня 2020, 19:45 Детальніше...

Депутати розглянули реалізацію на Полтавщині Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

e-mail Друк PDF

29 травня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Володимир Литвин, Дмитро Півень, Володимир Ярошенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки», який, зокрема, передбачає перерозподіл коштів в межах визначених видатків, а також «Про реорганізацію Обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс», Видавництва «Гадяч», Комунального підприємства Полтавської обласної ради Видавництво «Кобеляки» шляхом приєднання до Комунального видавництва «Лубни».

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 травня 2020, 15:42 Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 8 з 924