Засідання двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 10:06

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 29 листопада 2019 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 10:00.

З відповідним розпорядженням голови Полтавської обласної ради можна ознайомитися за посиланням .  

Області не потрібні 27 довгобудів: на зборах Полтавської обласної асоціації місцевого самоврядування радилися, як розв’язати проблему будівництва амбулаторій

e-mail Друк PDF

26 листопада в Полтаві відбулися загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Вів засідання голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, депутати обласної ради: Володимир Бобиль, Мирослава Василенко, Ігор Горжій, Юрій Кобченко, Микола Первак, Іван Сидоренко, журналісти.

На розгляд винесли одразу декілька надважливих питань, які сьогодні особливо турбують громади та органи місцевого самоврядування. Зокрема, йшлося про будівництво та матеріально-технічне забезпечення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, стан автомобільних доріг Полтавської області, перспективи їх ремонту та утримання в 2020 році, запровадження в Україні ринку землі, бюджет наступного року.

Жодна із 27 амбулаторій сільської медицини на сьогодні офіційно не здана. По деяких громадах ступінь готовності ледь сягає 30% – ситуація катастрофічна – вважає голова Гребінківської районної ради Володимир Зінченко, який став ініціатором розгляду даного питання та розповів про стан справ із будівництвом амбулаторії в Почаївській громаді.

Останнє оновлення на Середа, 27 листопада 2019, 09:40 Детальніше...

Олександр Біленький провів зустріч із делегацією Республіки Польща

e-mail Друк PDF

28 листопада голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з делегацією Республіки Польща, що перебуває на Полтавщині на запрошення Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Олександр Біленький поспілкувався з Даніелем Гацеком та Домініком Грейнертном, керівниками компанії «Magic Garden», яка займається виготовленням та встановленням спортивних і дитячних майданчиків у гмінах Польщі. Йшлося про обмін досвідом в питаннях розвитку інфраструктури територіальних громад, залучення іноземних інвестицій, використання грантових програм та активізації громадських ініціатив.

Олександр Біленький розповів про проєкти громадських ініціатив обласної ради, які успішно реалізуються в масштабах області: Шкільний громадський бюджет участі, Бюджет участі області та Конкурс екологічних громадських ініціатив.

Останнє оновлення на Четвер, 28 листопада 2019, 13:07 Детальніше...

Анатолій Ханко: Громадські ініціативи Полтавської області активізують мешканців для вирішення актуальних питань розвитку громад

e-mail Друк PDF

26 листопада відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки». Вів засідання заступник голови обласної ради, заступник голови робочої групи Анатолій Ханко.

У засідання взяли участь працівники виконавчого апарату обласної ради, представники громадських організацій, журналісти.

Члени робочої групи розглянули підсумки Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року. За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, цього року для участі в конкурсі було подано 160 проєктів із 23 районів області, які стосувалися благоустрою пришкільної території та поліпшення матеріально-технічної бази 122 навчальних закладів, у тому числі 95 сільських та селищних, 27 міських. Переважна більшість авторів проєктів – юнаки та дівчата віком від 14 до 15 років. За проєкти Шкільного громадського проголосували 33 054 мешканців області.

Останнє оновлення на Середа, 27 листопада 2019, 08:19 Детальніше...

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

23 листопада ми вшановуємо пам’ять жертв голодоморів. Мільйони українців загинули через свідомі і безжальні дії радянського керівництва, яке хотіло знищити не просто частину народу, а й зламати в людях дух свободи, викорінити національну ідентичність і засіяти страх перед тоталітарним режимом.

Голодомори завдали непоправної шкоди, прирекли людей на мученицьку смерть, а живим свідкам назавжди викарбували у пам’яті страшні згадки про ті часи. Ми повинні берегти спогади про минуле і робити висновки. Єдина гарантія безпеки нашого народу – власна держава і власне військо на її захисті.

Дорогою ціною ми відстояли своє місце на політичній карті Європи. Перед пам’яттю мільйонів українців маємо виконати свій обов’язок – зберегти Україну, єдину і незалежну.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Субота, 23 листопада 2019, 08:02

21 листопада – День Гідності та Свободи

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

Українці добре борються за власну свободу, але так і не навчилися, що з нею робити. Перемагаючи у відкритому протистоянні, стримуючи агресора, ми все одно намагаємося пересваритися між собою і ненавидимо ближнього свого інколи більше, ніж ворога.

Так починалася Руїна. Так було за часів визвольних змагань 18-20-х років минулого століття. Те саме спостерігаємо й зараз.

В світі є багато народів, яким пощастило значно менше ніж нам.

Миру і перемоги нам усім, будьмо гідними своєї власної держави!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 12:38

Сторінка 8 з 900