У Полтаві нагородили перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

7 серпня на території Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулося нагородження перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак. На урочистостях були присутні заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради Тетяна Микуця, Володимир Ярошенко, екологи, науковці, друзі Олени Байрак, журналісти.

За дорученням голови обласної ради Олександра Біленького, лауреатів Премії привітав заступник голови обласної ради Анатолій Ханко. Він зазначив, що постать Олени Байрак для нього є знаковою, адже знав її особисто як людину, яка простими словами і непоказними вчинками уміла виховувати у молодого покоління любов до природи.

«Олена Миколаївна привчила мене любити природу Полтавщини ще у школі, потім вона викладала у педагогічному університеті, де теж пересіклися наші долі – з великими захопленням розповідала про природу. Тому я щиро вдячний колезі, депутату обласної ради Володимиру Ярошенку, який виступив з ініціативою щодо започаткування даної премії, – сказав Анатолій Ханко. – Щиро вітаю перших лауреатів Премії. Нехай і далі всі ваші природоохоронні ініціативи знаходять підтримку і визнання, продовжують справу Олени Байрак».

Дипломи лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак 2020 року отримали:

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2020, 17:47 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради вимагає від газо- та нафтовидобувних підприємств виконання соціальних угод

e-mail Друк PDF

7 серпня під головуванням Сергія Мамояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли депутати обласної ради: Олег Діденко, Анатолій Власенко, Олександр Ківшик, Анатолій Попельнюх, Дмитро Спатар, Ігор Горжій, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, журналісти.

У контексті питання про фінансово-господарський стан Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо» та шляхи його покращення депутати заслухали звіт про виконання показників ефективності використання спільного майна і прибутку, майнового стану підприємства за 2019 рік виконуючого обов’язки директора цього підприємства Миколи Горященка та інформацію щодо виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр від 17 грудня 2019 року. Незважаючи на проведені заходи, внаслідок зменшення попиту населення на вугілля, зростання вартості залізничних послуг та паливно-мастильних матеріалів, на сьогодні це підприємство є збитковим.

Детальніше...

Оновлене виборче законодавство: експерт Олександр Солонтай розповів про особливості проведення чергових місцевих виборів

e-mail Друк PDF

4 серпня в Полтаві, за ініціативи Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та сприяння обласної ради, відбувся семінар для депутатів місцевих рад та потенційних кандидатів у депутати щодо актуальних змін у виборчому законодавстві. Презентував та аналізував новації виборчого законодавства відомий політичний експерт Олександр Солонтай.

У вітальному слові до учасників зібрання голова обласної ради Олександр Біленький наголосив, що нині будь-яка інформація від фахівців у галузі виборчого законодавства є затребуваною й актуальною.

«У липні Верховна Рада України ухвалила зміни до виборчого законодавства, які суттєво змінили порядок проведення виборів до місцевих рад. Щоб розібратися у нововведеннях, ми запросили Олександра Солонтая. Нині починається етап активної підготовки до виборчого процесу й у голів громад та депутатів є запит на інформацію від фахівця у галузі виборчого законодавства, – зазначив голова обласної ради Олександр Біленький. – Подібні семінари Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування проводить регулярно, що, безумовно, дає можливість потенційним кандидатам добре підготуватися до виборчого процесу, розумітися на особливостях нового законодавства».

Детальніше...

У Полтаві нагородили лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2020 року

e-mail Друк PDF

31 липня в Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного.

На садибі письменника зібралися представники органів влади, місцевого самоврядування, творчої інтелігенції, журналісти.

За дорученням голови обласної ради Олександра Біленького, лауреатів Премії привітав депутат обласної ради Олександр Сиченко.

Відзначення кращих митців за вагомі творчі здобутки є важливою, благородною справою, що сприяє культурному відродженню Української держави, підвищує самосвідомість громадян, – сказав Олександр Сиченко. – Приємно, що на Полтавщині є чимало талановитих людей, справжніх подвижників, які своєю наполегливою творчою працею утверджують духовні цінності українського народу, є нашою гордістю та достойні вшанування.

Олександр Сиченко разом із начальником Департаменту культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Оленою Ромас вручили дипломи лауреатів Премії:

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 липня 2020, 13:27 Детальніше...

26 липня – День працівників торгівлі

e-mail Друк PDF

Шановні працівники торгівлі Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Торгівля відіграє важливу роль у задоволенні попиту споживачів у різноманітних товарах, сприяє розвитку виробництва та зміцненню національної економіки.

Завдяки вашій наполегливій праці, професійним вмінням забезпечуються підтримка вітчизняного товаровиробника, належний рівень сервісних послуг для покупців, ефективність господарювання підприємств і закладів торгівлі.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, комерційного успіху!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття депутату обласної ради Микуці Тетяні Володимирівні з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті батька, Гадяки Володимира Івановича.

Стартує Бюджет участі Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

20 липня 2020 року розпочинається прийом проєктів на Бюджет участі Полтавської області.

Запрошуємо ініціативних мешканців Полтавщини написати проєкти та вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки».

Кожен мешканець Полтавської області, якому виповнилося 14 років, може подати власну ідею в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму.

Проєкт за встановленою формою може бути поданий самостійно автором через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором. Прийом проєктів триватиме до 20 серпня 2020 року включно.

Детальніше про умови участі можна дізнатися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/pb

Сторінка 10 з 933