Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського 2019 року

e-mail Друк PDF

Вручення однієї з найбільш престижних культурно-мистецьких премій, заснованих Полтавською обласною радою, – імені Івана Петровича Котляревського – традиційно відбулося в Полтавському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя. Свого часу Іван Котляревський чимало зробив для становлення Полтавського вільного театру, розвитку вітчизняного театрального мистецтва, української драматургії.

До лауреатів Премії Полтавської обласної ради ім. І.П. Котляревського 2019 року та гостей свята – представників творчої інтелігенції, громадськості, духовенства та молоді – звернувся заступник голови обласної ради Анатолій Ханко. Він підкреслив важливе значення художнього слова Івана Котляревського.

«У складний для України час народна мова і справжній український гумор Івана Котляревського стали посилом для майбутньої творення української держави, сприяли духовному єднанню народу України навколо національних пріоритетів», – сказав Анатолій Ханко. Він подякував лауреатам за творчу працю, збагачення культурної спадщини нації та вручив нагороди.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 вересня 2019, 14:23 Детальніше...

До уваги студентів та магістрантів

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада запрошує до участі в щорічному конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» студентів 2 – 5 курсів та студентів магістратури вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавської області (окремих авторів чи авторські колективи).

На конкурс подаються роботи, що містять науково-теоретичні і науково-практичні дослідження з проблем місцевого самоврядування та побудови громадянського суспільства.

Основні тематичні напрями:

– реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, добровільне об’єднання територіальних громад, відносини органів місцевого самоврядування в процесі децентралізації;

– підвищення якості соціальних послуг (освітніх, медичних, культурних, житлово-комунальних, транспортного обслуговування та ін.), що надаються населенню на рівні територіальних громад;

Детальніше...

Президія обласної ради узгодила питання чергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

5 вересня відбулося засідання президії Полтавської обласної ради, на якому узгоджено питання, що будуть внесені до проекту порядку денного двадцять сьомої сесії обласної ради сьомого скликання.

У засіданні, яке вів перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, голови фракцій в обласній раді, голови постійних комісії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради.

Детальніше...

У громадах завершуються роботи з підготовки до встановлення мультифункціональних спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

5 вересня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Ігор Горжій, Олег Діденко, Олександр Ківшик, Костянтин Кірпосенко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

У порядку контролю депутати заслухали та обговорили інформацію начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького, керівників органів місцевого самоврядування про стан підготовки основи для встановлення десяти мультифункціональних спортивних ігрових майданчиків, придбаних за рахунок коштів обласного бюджету в рамках обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки. На сьогодні відповідні підготовчі роботи, які громади проводять власним коштом, перебувають, в основному, у стадії завершення. Загальна вартість поліуретанового покриття та спеціального обладнання для облаштування цих майданчиків становить 6 810 000,00 грн.

Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Керуючись пунктом 4 статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», пунктом 22 постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», пунктом 11 Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, затвердженого рішенням пленарного засідання двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року, повідомляємо про продаж на електронному аукціоні об’єктів малої приватизації. Додаток (перелік об'єктів малої приватизації)

Останнє оновлення на Четвер, 05 вересня 2019, 08:46

Видобувати вуглеводні, враховуючи інтереси територій

e-mail Друк PDF

4 вересня під головуванням Сергія Момояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олег Діденко, Володимир Барчук, Анатолій Власенко, Олександр Ківшик, Дмитро Спатар, Іван Сидоренко, Валерій Прядко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, представники видобувних підприємств, журналісти.

У контексті низки звернень Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону підприємствам спецдозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) вуглеводнів, комісія проаналізувала матеріали щодо виробничої діяльності, фінансової участі у розбудові соціальної інфраструктури територій, на яких ведеться видобуток вуглеводнів підприємств: ТОВ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ», ТОВ «НАДРА ВЕСТ ГРУП», ТОВ «ЮНОЛІТ ОЙЛ», ТОВ «ГЕО КОННЕКТ», ТОВ «ПРОФІ НАФТ», ТОВ «ТРАНС СЕТ ГЕО», ТОВ «БЕСТ ГЕО ТЕХ», ТОВ «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА».

Зважаючи на відсутність угод між вищеназваними компаніями та органами місцевого самоврядування про залучення та використання коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів Полтавської області, виконавчому апарату обласної ради рекомендовано підготувати проекти рішень сесії обласної ради щодо відмови Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів підприємствам.

Детальніше...

Олександр Біленький: Щасливий від того, що Шкільний громадський бюджет Полтавської області знайшов відгук в учнівської молоді

e-mail Друк PDF

 

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з учнями – учасниками семінару-тренінгу з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року, який відбувся на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» у с. Потоки Кременчуцького району.

«Щасливий від того, що Шкільний громадський бюджет Полтавської області знайшов відгук в учнівської молоді. Адже в семінарі взяли участь всі сто запрошених учнів», – сказав Олександр Біленький.

Олександр Біленький поспілкувався з юнаками та дівчатами, поцікавився ідеями щодо тематики майбутніх проектів, враженнями від навчання та перебування в «Ерудиті», здобутими знаннями. Відтак, констатував: «Молодь та експерти відпрацювали на "відмінно!"».

Останнє оновлення на Четвер, 05 вересня 2019, 07:28 Детальніше...

Сторінка 10 з 892