Олександр Біленький: В питаннях, які викликали певний резонанс, було досягнуто взаємодію депутатів обласної ради та керівництва облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

По завершенні тридцять другої позачергової сесії обласної ради голова обласної ради Олександр Біленький прокоментував її результати.

«Сьогодні, завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, ми прийняли зміни до обласного бюджету. Було розподілено вільні лишки обласного бюджету, субвенцію з державного бюджету. В найближчий період почнемо реалізовувати ті проєкти, куди спрямували кошти. Ми підтримали зміни до програм, які дають змогу нашим комунальним підприємствам та установам вести свою господарську діяльність. Також на сесії прийнято План заходів із реалізації Стратегії розвитку Полтавської області, який передбачає залучення коштів державного бюджету, в тому числі коштів ДФРР, на реалізацію найбільш проблематичних напрямків діяльності, в тому числі на соціально значущі інфраструктурні об’єкти нашої області», – сказав Олександр Біленький.

Разом з тим, він підкреслив важливість налагодження співпраці депутатського корпусу обласної ради та облдержадміністрації.

«Найголовніше – це те, що в питаннях, які викликали певний резонанс, було досягнуто взаємодію депутатів обласної ради та керівництва облдержадміністрації», – зазначив голова обласної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 16:50 Детальніше...

Обласна рада додатково спрямувала з обласного бюджету понад 311 мільйонів гривень на потреби закладів обласного значення, реалізацію обласних програм та формування бюджету розвитку

e-mail Друк PDF

У ході пленарного засідання тридцять другої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати затвердили внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік.

Відповідний проєкт рішення, на пропозицію постійних комісій обласної ради, був доопрацьований облдержадміністрацією та внесений на розгляд обласної ради повторно.

Рішення обласної ради передбачає збільшення загального обсягу обласного бюджету на 611, 4 млн грн за рахунок залишку коштів обласного бюджету на початок року та міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів та бюджетів інших областей.

З цих коштів 311, 4 млн грн. буде додатково спрямовано на утримання закладів і установ обласного значення, реалізацію заходів обласних програм та формування бюджету розвитку.

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 12:34 Детальніше...

Розпочала роботу тридцять друга позачергова сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

12 березня в Полтаві розпочала роботу тридцять друга позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 66 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники громадськості, журналісти.

За традицією відбулося вручення нагород.

З суспільно значущих питань виступили депутати обласної ради: Микола Первак, Володимир Ярошенко, Володимир Литвин, Валерій Прядко, Юрій Кобченко, Наталя Макаруша, Іван Сидоренко.

Депутати затвердили порядок денний засідання, включивши ряд додаткових питань.

Наразі триває розгляд сесійних питань.

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 15:26 Детальніше...

Профільна комісія розглянула звернення стосовно виділення коштів на реалізацію Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

12 березня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Сергій Соловей, Михайло Бугрій, Валерій Калюжний, Руслан Рогов.

Депутати розглянули звернення стосовно виділення коштів на реалізацію Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За результатами обговорення, комісія рекомендувала облдержадміністрації внести зміни до Комплексної програми, зокрема щодо виділення близько 317 тис. грн військовій частині А3358 Міністерства оборони України та 540 тис. грн Управлінню стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 16:50 Детальніше...

Засідання тридцять другої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 10:09

Профільна комісія підтримала збільшення статутних капіталів обласних комунальних підприємств «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго»

e-mail Друк PDF

12 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні, яке вів заступник голови комісії Сергій Гамза, взяли участь депутати обласної ради: Валерій Чечель, Геннадій Нежурбіда, Наталя Макаруша, Микола Горб, Микола Первак, Андрій Пісоцький, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств.

Депутати розглянули та підтримали проєкти рішень обласної ради «Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» і «Про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго», що передбачають виділення з обласного бюджету на збільшення статутних капіталів підприємств відповідно 17 млн грн і 8 млн грн.

Детальніше...

Профільна комісія підтримала проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік»

e-mail Друк PDF

11 березня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. У засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступники голови облдержадміністрації Євген Греков і Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Ірина Степаненко, Іван Сидоренко, Віталій Бабак, Володимир Бобиль, Володимир Говоренко, Костянтин Кірпосенко, Олександр Коваленко, Руслан Ляшко, Михайло Міщенко, Фахраддін Аладдін-огли Мухтаров, Валентин Несен, Андрій Сімонов, Роман Товстий, Олександр Удовіченко, Віктор Щуров, Юрій Кобченко, Інна Авраменко, Микола Первак, Олександр Алексюк, Олександр Ківшик, Валерій Прядко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм». За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака, виділення з обласного бюджету 5,2 млн грн на збільшення статутного капіталу підприємства дозволить забезпечити його стале функціонування та створить сприятливі умови для здійснення державної політики в забезпеченні закладів охорони здоров’я та населення лікарськими засобами і виробами медичного призначення (в т.ч. препаратами інсуліну та наркотичними засобами).

Детальніше...

Сторінка 10 з 918