Профільна комісія схвалила проєкт обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2020 рік

e-mail Друк PDF

12 грудня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Марина Рябокінь, Мирослава Василенко, Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, Олександр Сиченко, Михайло Бугрій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств, журналісти.

Члени комісії розглянули та схвалили проєкти рішень обласної ради: «Про обласний бюджет на 2020 рік», «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області», «Про Стратегію розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки».

Комісія також підтримала проєкт рішення «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки». За словами директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Корнієнко, нині в межах програми здійснюються заходи за 28 напрямами. Внесення змін розширить коло осіб, які мають право на виплату матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету, та сприятиме розвитку надання соціальної послуги денного догляду для дітей з інвалідністю на базі дитячих будинків-інтернатів. В цілому, на фінансування заходів Програми з обласного бюджету у 2020 році буде спрямовано близько 34 млн грн.

Останнє оновлення на Четвер, 12 грудня 2019, 18:37 Детальніше...

Депутати ініціювали закупівлю обладнання для оцифрування документів Державного архіву Полтавської області

e-mail Друк PDF

12 грудня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Володимир Литвин, Дмитро Півень, Володимир Ярошенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про обласний бюджет на 2020 рік», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки», «Про Порядок формування і ведення кадрового резерву», заслухала інформацію директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко про організацію роботи щодо забезпечення доступу громадян до інформації, повнішого задоволення потреби населення в інформаційній продукції.

Детальніше...

Профільна комісія підтримала збільшення фінансування проєктів-переможців Конкурсу громадських екологічних ініціатив у 2020-2021 роках

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до двадцять дев'ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. 11 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яке провів заступник голови комісії Сергій Жук.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, депутати обласної ради: Василь Хоменко, Юрій Кобченко, Василь Красюк, Віктор Мартиненко, Вячеслав Мінязев, Олександр Сірик, Тетяна Микуця, Михайло Бугрій, Мирослава Василенко, Володимир Ярошенко, Олег Діденко, Володимир Литвин, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники комунальних установ обласної ради, громадськість, журналісти.

Члени комісії розглянули і схвалили проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про обласний бюджет на 2020 рік», «Про Стратегію розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки» та інші.

Останнє оновлення на Середа, 11 грудня 2019, 13:56 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала облдержадміністрації передбачити в проєкті обласного бюджету на 2020 рік кошти на будівництво спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

10 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олексій Порохня, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Іван Близнюк, Анатолій Власенко, Володимир Барчук, Руслан Рогов, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Депутати розглянули та підтримали низку проєктів рішень чергової сесії обласної ради: про обласний бюджет на 2020 рік, про стратегію розвитку Полтавської області, про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки, про затвердження Положення про щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» у новій редакції.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 18:35 Детальніше...

Депутати ініціювали створення робочої групи для проведення інвентаризації земель

e-mail Друк PDF

10 грудня під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Микола Андрієнко, Василь Стасовський, Ніна Мацько, Микола Жук, Олександр Коросташов, Михайло Бугрій, Олег Діденко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області, журналісти.

Присутні заслухали інформацію начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадима Чувпила стосовно стану дотримання у 2019 році юридичними та фізичними особами вимог законодавства України в частині використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів. Депутати звернули увагу на чималу кількість спірних питань, що стосуються права власності на землю, сплати податків за користування землею, виділення земельних ділянок для учасників АТО та визначення кількості і стану земель, що належать сільським радам та ОТГ, які, на їх думку, потребують вирішення.

Голова обласної ради Олександр Біленький вважає, що врегулювати питання землекористування дуже важливо, враховуючи завершення процесу децентралізації та відкриття ринку землі.

Детальніше...

Голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов передали правоохоронцям Полтавщини вісім автомобілів

e-mail Друк PDF

10 грудня голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов урочисто передали вісім поліцейських автомобілів правоохоронцям області.

П’ять автівок були придбані за кошти обласного бюджету в рамках заходів обласної Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки».

Службовий автомобіль марки «FORD Transit» використовуватимуть для конвоювання спецконтингенту затриманих осіб. Автомобіль «Renault Trafic» отримав батальйон поліції особливого призначення. Таку ж машину матиме й центр забезпечення підрозділів поліції. 4 службових авто з них два «Renault Duster» і два «Renault Sandero» поповнили чергові частини відділів поліції Миргородського, Глобинського, Котелевського, Хорольського районів. Управління превентивної діяльності для роботи відділу охорони публічного порядку матиме відтепер автомобіль «SKODA Octavia».

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 15:40 Детальніше...

Сторінка 10 з 905