Зустріч з ветеранами війни

e-mail Друк PDF

Напередодні Дня Перемоги, 4 травня, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, разом із своїм заступником Віталієм Добруновим, начальником Кременчуцького військового гарнізону Сергієм Шкуратовим, та головою районної Ради ветеранів Олексієм Зубченко провели урочисту зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

У великому залі виконкому Автозаводської райради зібралися понад 50 учасників бойових дій та ветеранів війни. Голова райради усіх їх поздоровив із 66-річчям Великої Перемоги, нагадав присутнім, що наш народ за цю Перемогу заплатив життям 10 мільйонів своїх синів та дочок, висловив слова вдячності ветеранам за їх ратний подвиг, та вшанував пам'яті тих, хто загинув на фронтах війни, або помер від ран та хвороб після її закінчення.

Детальніше...

Вшанування історика, краєзнавця Валерія Козюри

e-mail Друк PDF

«Долі іншої не шукаю» - таку символічну назву мав творчий вечір краєзнавця, викладача історії Лубенського лісотехнічного коледжу, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, лауреата обласної премії імені Панаса Мирного 2011 року Валерія Козюри, який стояв біля витоків чорнобильського руху. Автор 23 книг, більшість з яких написані у співавторстві з сином Ігорем – кандидатом історичних наук, начальником відділу досліджень місцевого самоврядування НАДУ при Президентові України, минулого тижня приймав вітання, грамоти, подарунки від голови Лубенської районної ради Олексія Дядечка, голови Лубенської райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, секретаря Лубенської міської ради Івана Карпця.

Детальніше...

Виробництво молока – на промисловий рівень

e-mail Друк PDF

29 квітня голова обласної ради Іван Момот зустрівся з Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком, який перебував на Полтавщині з робочою поїздкою.

Іван Момот та Микола Присяжнюк відвідали Шишацький район та взяли участь у республіканському семінарі на тему: "Інтенсифікація виробництва молока в Україні". Разом із заступниками голів облдержадміністрацій, керівниками передових агропідприємств області, вони ознайомилися з системою промислового виробництва молока на новозбудованому молочному комплексі ТОВ «Агрофірма імені Довженка», яке очолює депутат обласної ради Віктор Скочко; у  ПП «Агроекологія» оглянули посіви озимої пшениці з еспарцетом, що вирощується для виробництва сінажу, побували на молочній фермі.

Герой України Семен Антонець – засновник цього сільгосппідприємства - розповів про впровадження в господарстві системи органічного землеробства та виробництва кормів, яка дозволяє вирощувати та отримувати високі врожаї екологічно чистої сільськогосподарської продукції. При цьому, як підкреслив керівник,  гербіциди, пестициди, мінеральні добрива не застосовуються. Врожайність досягається за рахунок оздоровлення ґрунтів та раціонального використання землі.

Останнє оновлення на Середа, 04 травня 2011, 07:09 Детальніше...

Реалізувати державну політику спільно з ЗМІ

e-mail Друк PDF

29 квітня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, яке вів голова комісії Микола Ганнущенко, розглянуто питання про висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування обласною газетою «Село полтавське».

За інформацією головного редактора газети «Село полтавське» Лариси Коби, у  виданні систематично подається матеріал щодо розвитку різних галузей економіки, соціальної сфери, життєдіяльності територіальних громад області, формування місцевих бюджетів. Започатковано рубрики: «Влада зблизька», «Проблеми в розрізі», «Сільський голова: в будні і в свята», «Депутат в окрузі» та інші. Редакційна колегія застосовує різні форми та методи подачі інформації, різножанрові публікації. Впроваджуються проекти «Пенсійна реформа з перших уст», «Земля Полтавська», системно висвітлюється робота районних державних адміністрацій та районних рад, друкуються графіки прямих телефонних ліній з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Обговорюючи питання, голова комісії Микола Ганнущенко, депутати Микола Перепелиця, Михайло Стеценко, Ігор Супруненко відзначили важливу роль «Села полтавського» у формуванні громадської думки. Йшлося й про зростання рівня газетних публікацій, що позитивно позначилося на авторитеті видання серед передплатників і, відповідно, на тиражі газети.

Останнє оновлення на Середа, 04 травня 2011, 07:15 Детальніше...

Проблеми комунальних підприємств у полі зору депутатів

e-mail Друк PDF

28 квітня  під головуванням Олександра Залужного на базі обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо» відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

Депутати Олег Кулініч, Олександр Ляшенко, Лев Жиденко, Олександр Явдощук ознайомились з матеріально-технічною базою та фінансово-господарським станом ПОКВКП «Полтавапаливо» у с. Жовтневе Решетилівського району.

Основним видом діяльності підприємства є постачання та збут вугільної продукції населенню області з наданням відповідних пільг, а також забезпечення твердим паливом комунально-побутових споживачів, які фінансуються з бюджету (школи,лікарні, сільські ради).

Як доповів директор ПОКВКП «Полтавапаливо» Володимир Мацюцький, незважаючи на всі вжиті  заходи для покращення фінансово-економічного стану підприємства,  збитки за I квартал 2011 року  склали 300 тис. грн. Особливо проблемними є складські ділянки у смт Опішня, м. Карлівка, с. Лазірки Оржицького району, с. Руденківка Новосанжарського району. З огляду на це, члени постійної комісії рекомендували управлінню майном обласної ради та відповідним управлінням облдержадміністрації розробити пропозиції по реорганізації ПОКВКП «Полтавапаливо». Для вивчення позитивного досвіду роботи подібних підприємств  було запропоновано відвідати ВАТ «Вінницяоблпаливо», яке вважається найкращим в Україні.

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2011, 16:02 Детальніше...

Новини з Лубенського району

e-mail Друк PDF

У рамках відзначення 25-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

У рамках відзначення 25-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Лубенському районі, у с. Михнівці, було відкрито пам’ятний знак чорнобильцям – ліквідаторам, на якому викарбовано прізвища тих, хто у 86 році став на захист рідної землі. Участь у відкритті монумента взяли голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко та голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ветеранської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Василь Куксань, його заступник Василь Силка, директор ТОВ « Юнігрейн – Агро» Сергій Черевишник та інші.

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2011, 10:16 Детальніше...

Коли в основі стосунків – людяність

e-mail Друк PDF

27 квітня відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота з  делегацією міста Сестрі Леванте (Італія, провінція Генуя), що перебуває на Полтавщині на запрошення обласного громадського об'єднання «Союз Чорнобиль».

Мерія невеликого італійського містечка, яке знаходиться на мальовничому морському узбережжі, за широкої підтримки місцевої громади опікується оздоровленням полтавських дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як розповів президент Асоціації «La Bala delle Favole»  сеньйор Канепа Бруно, ця благодійна ініціатива належить місцевому священику дону Мігелю Коста, який вже пішов із життя, проте його справу успішно продовжує громадська соціальна організація. Діти з Полтавщини, а це в основному – сироти, напівсироти, діти з багатодітних «чорнобильських» родин – проживають в італійських сім’ях. Удень вони відпочивають в  дитячому таборі - розважаються, займаються спортом, купаються в морі, мають змогу відвідати аквапарк та акваріум в Генуї. Увечері повертаються в сім’ї, там перебувають й у вихідні дні.  За здоров’ям дітей стежать лікарі. Термін оздоровлення – 30 днів.

За 16 років за кошти Асоціації «La Bala delle Favole», мерії Сестрі-Леванте  відпочило та поліпшило здоров'я понад 450 дітей - «чорнобильців» з нашої області. Нинішнього літа, незважаючи на наслідки світової фінансово-економічної кризи, у цікаву подорож до Італії знову вирушить група юних полтавців із 24 осіб.

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2011, 08:00 Детальніше...

Сторінка 903 з 936