Новини з Лохвицького району

e-mail Друк PDF

Під головуванням голови Лохвицької районної ради Любові Кірієвської відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Детальніше...

Допомога сільській школі

e-mail Друк PDF

Спільне засідання постійних комісій Лохвицької районної ради з питань планування бюджету і розвитку підприємництва та з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій і будівництва провела голова районної ради Любов Кірієвська. Основним питанням, яке обговорювалося депутатами у ході засідання, стала проблема з теплопостачанням Погарщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що виникла внаслідок поривів на теплотрасі. Школа, а разом з нею і дитячий садочок залишилися без тепла і не в змозі вирішити це питання власними силами.

Детальніше...

Співпраця

e-mail Друк PDF

У Полтавській районній раді відбулась робоча зустріч керівників району з депутатами Полтавської обласної ради Володимиром Мірошніченком, Юрієм Шляховим, Русланою Крайновою та Тетяною Капліною, які обрані по мажоритарних округах Полтавського району, або проживають на території району чи відповідальні за район від політичних сил.

Керівництво району – голова районної державної адміністрації Володимир Павленко, заступник голови районної державної адміністрації і депутат обласної ради Олександр Іваніна та заступник районної ради Микола Кальченко детально поінформували запрошених про основні проблеми та специфіку приміського району. В свою чергу депутати обласної ради подякували за запрошення та пообіцяли тісну співпрацю по вирішенню нагальних питань територіальної громади.

 

Молодь стажується в Автозаводській райраді

e-mail Друк PDF

Молодіжні лідери розпочали стажування, яке проходитиме до 22 квітня, в Автозаводській районній раді. У перший день стажування, 4 квітня, голова районної ради Володимир Коваленко та всі керівники структурних підрозділів райвиконкому гостинно зустріли 15 представників студентського та учнівського самоврядування у великому залі райвиконкому та розповіли про історію і досягнення району, повсякденну роботу і повноваження Автозаводської районної ради.

Детальніше...

Дбаючи про озеленення

e-mail Друк PDF

Минулого тижня у Нових Санжарах відбулася виставка-розпродаж декоративних рослин, яку відкрили голова районної ради Володимир Левицький, селищний голова Андрій Река і перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Даниленко. У своєму виступі Володимир Левицький зазначив, що Новосанжарщина завжди була лідером у питанні озеленення по області. Нині ж, за його словами, район починає займатися цим на професійному рівні, висаджуючи на території селища та сіл декоративні рослини.

Детальніше...

Спортивні здобутки тенісистів Лубенщини

e-mail Друк PDF

У рамках проведення районної спартакіади з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України на базі Лубенського фінансово - економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії пройшли районні змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 17 команд сільських рад Лубенського району. Привітати учасників змагань прибули голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Вони подякували сільським головам за допомогу в організації змагань, а також побажали тенісистам легкої перемоги.

Детальніше...

На порядку денному – земельні питання, благоустрій

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської районної ради Василь Степенко взяв участь у засіданні чергової сесії Бричківської сільської ради. На порядок денний виносилися питання проведення місячника чистоти і благоустрою, пасажирських перевезень, розгляд звернення громадян, та інші.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 квітня 2011, 10:49 Детальніше...

Сторінка 908 з 936