Традиційні урочистості на Великобагачанщині

e-mail Друк PDF

15 лютого 2011 року в районі проводились заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 22-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан. В даний час в районі проживає 109 учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...

Пам'яті воїнів-афганців

e-mail Друк PDF

У Карлівці з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 12-13 лютого 2011 року на міському спортивному майданчику зі штучним покриттям відбувся традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті воїнів-афганців. У турнірі взяли участь 8 футбольних команд з Карлівського і Машівського районів. Перемогу святкувала команда «Нове життя» з села Андріївка Машівського району, яка отримала перехідний Кубок переможця турніру.

Оперативність дільничних інспекторів – запорука спокою мешканців Лубенщини

e-mail Друк PDF

Під таким гаслом 10 лютого відбулася спільна нарада за участі керівників району Олексія Дядечка та Віктора Алєксєєнка, сільських голів та правоохоронних органів на чолі з начальником обласного управління МВС, генерал – майором Олександром Рудяком.

Детальніше...

Благоустрій - цілорічно

e-mail Друк PDF

На одному із засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування головою Семенівської райради Ольгою Мохун та очільником районної виконавчої влади Валерієм Книшем було зроблено акценти на організації робіт з благоустрою. Тобто мова йшла про те, щоб не чекати весни, а використовуючи відносне зимове затишшя, провести розчистку від порослі та сухостою узбіч шляхів, громадських місць, цвинтарів. Тоді ж і було рекомендовано сільським головам виявляти ініціативу, залучаючи для робіт людей та відповідну техніку. Зрозуміло, що районною радою цей процес постійно координується.

За такого підходу вдалося зробити конкретні кроки щодо наведення порядку. Поступово вулиці, дороги між населеними пунктами та інші місця починають набувати привабливішого вигляду, хоча попереду ще надзвичайно багато роботи.

Детальніше...

Володимир Чернявський: У майбутньому ціна на газ буде максимальною саме для приватних осіб, як це встановлено в усьому світі

e-mail Друк PDF

11 лютого депутат обласної ради, член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, генеральний директор ОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимир Чернявський провів чат-конференцію в ОКІА «Новини Полтавщини».

Наважтеся опублікувати структуру та складові встановлених "чесних" тарифів на опалення, підігрів води, електроенергію? Чи комерційна таємниця? Хочеться знати, скільки там втрат.

Структура тарифів та їх складові на опалення та підігрів води не є таємницею. Вони у вигляді таблиці розміщені на дошці в абонентській службі ВАТ «Полтаватеплоенерго» на спеціальній дошці оголошень по вул. Жовтневій,64. Будь-хто може цю інформацію отримати, без додаткових заходів чи запитів, може зрозуміти, які видатки на які потреби йдуть.

Тарифи підприємства формуються, відповідно до норм законодавства, зокрема постанови Каміну від 10.07.2006 р. № 955.

Правильність включення витрат до тарифів перевіряє Державна інспекція з контролю за цінами в Полтавській області, про що підприємству надається висновок щодо економічної обгрунтованості тарифів. А з липня минулого року це питання контролює також Національна комісія регулювання електроенергетики України. Жодні невиробничі втрати та витрати до тарифів не включались і не включаються.

Детальніше...

Новини з Машівського району

e-mail Друк PDF

Минулого тижня голова районної ради Олександр Бондаренко провів виїзний прийом громадян у селі Сахнівщина. Найболючіше питання для жителів сільської ради — не зданий архів колгоспу «Росія». Більше того, як з’ясувалося, за кілька років документи взагалі «випали» і з’ясувати, на чиєму сліду, зараз уже неможливо. За довідками ж для оформлення пенсій люди йдуть у сільську раду. Як говорить сільський голова Тамара Карацюпа, раді б помогти, та нічим. Доводиться у довідках писати, що документи не збереглися.

Останнє оновлення на Субота, 12 лютого 2011, 14:01 Детальніше...

У Хорольському районі запрацював новий дитячий садочок

e-mail Друк PDF

Починаючи з 2003 року у Хорольському районі відновили свою роботу сім дитячих садочків. Ці надзвичайно важливі події для громад відбулися в селах Бовбасівка, Бригадирівка, Вишняки, Клепачі, Петракіївка, Штомпелівка, Мусіївка. Понад два роки жителі села Мелюшки Хорольського району порушували питання відновлення роботи дитячого садка. Малечі багато, а дитячий садочок тільки у сусідній сільській раді. Та питання не вирішувалося через відсутність у бюджеті сільської ради коштів на його фінансування. Можливо так би бідкалися і надалі молоді матері , якби не керівник місцевого сільськогосподарського підприємства - директор товариства "ГАЯ-Агро" Юрій Яценко. За рахунок підприємства відремонтовано приміщення, закуплено новий інвентар, іграшки та буде утримуватися дитячий садочок. Перші подарунки вихованцям дитячого садочка "Калинка" вручили : голова районної ради Олександр Хрипко, голова районної державної адміністрації Віталій Шевчуга, заступник голови райдержадміністрації Галина Козлова, начальник відділу освіти Вадим Сапа, приватний підприємець Анатолій Деревеня, колишня вчителька Галина Чех.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 лютого 2011, 16:32

Сторінка 908 з 924