Олександр Біленький: Лідерство ‒ це інтуїтивний рух вперед з великими викликами до себе

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з студентами Полтавського регіонального осередку Української Академії Лідерства, яка відбулася 26 вересня в обласній раді за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка.

Олександр Біленький та Анатолій Ханко розповіли майбутнім лідерам про діяльність депутатського корпусу обласної ради, спрямовану на розв’язання важливих питань соціально-економічного розвитку Полтавщини та відповіли на численні запитання студентів. Йшлося про впровадження реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування, процеси децентралізації, створення умов для забезпечення сталого розвитку громад, засновані обласною радою Бюджет участі Полтавської області, Шкільний громадський бюджет, Екологічні ініціативи, конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

«Ці заходи ми проводимо для того, щоб люди відчули свою значимість у вирішенні питань, які турбують громади», ‒ наголосив Олександр Біленький.

Окремий блок запитань стосувався шляху Олександра Біленького та Анатолія Ханка в політику, вироблення особистих лідерських якостей, реалізації планів та задумів.

«У 1997 році я брав участь у проекті «Школа молодих політиків», і після цього моє життя почало рухатися в бік політики, ‒ сказав Олександр Біленький. ‒ Досвід набувається з часом. Важливо, щоб було бажання працювати в команді. Моє головне завдання ‒ закумулювати роботу депутатів, виконавчого апарату, приймати позитивні рішення в інтересах виборців, надавати дієву допомогу людям».

Молодь оглянула зал засідань обласної ради, ознайомилася з роботою програмного комплексу для голосування «Taiden».

«Українська Академія Лідерства - важлива «сходинка» для формування особистості молодих людей! Разом із Анатолієм Ханком мали за честь поспілкуватися з юнаками та дівчатами, які представляють різні регіони України і мають непереборне прагнення бути корисними для суспільства! – написав на своїй сторінці у мережі Facebook Олександр Біленький. ‒ Шановне студентство ‒ за вами майбутнє! Бажаємо успіху!»

Нагадаємо, Українська Академія Лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Під час навчання, в основі якого – три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний, студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому живуть. Осередки Української Академії Лідерства, створені за фінансової підтримки фонду estern NIS Enterprise (WNISEF), інших спонсорів, успішно функціонують у містах: Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві, Харкові та Чернівцях. Українська Академія Лідерства об’єднує тих, хто прагне самовдосконалення й розвитку, і дає інструменти для цих змін у собі та суспільстві.