Розпочалося друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

24 жовтня розпочалося друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. В сесійні залі зареєструвалися 55 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблої учасниці операції Об’єднаних сил на Сході України, солдата 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України, жительки міста Миргорода Ярослави Никоненко, померлого учасника бойових дій, ветерана батальйону «Донбас» Національної гвардії України, полтавця Дмитра Фесенка, а також загиблого українського політика, народного депутата України VII та VIII скликань від Полтавщини Тараса Кутового.

За традицією, відбулося нагородження почесними відзнаками Полтавської обласної ради.

Депутати сформували порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань. Питання про інформацію директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації, у зв’язку з відсутністю доповідача, ухвалено зняти з розгляду.

Всього планується розглянути близько 30 питань, зокрема: внести зміни до ряду обласних програм, рішення пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 1013 «Про внесення змін до Схеми планування території Полтавської області», до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році, звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону підприємствам спецдозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) вуглеводнів на території Полтавської області.

Крім того, на пленарному засіданні заплановано розглянути проекти звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення суспільно-значущих питань.

Голосування в сесійній залі відбувається за допомогою програмного комплексу «Taiden», ведеться пряма відеотрансляція засідання в Інтернет-мережі на каналі YouTube.