Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового 2020 року

e-mail Друк PDF

27 серпня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового, яка присуджується за вагомі літературні здобутки та активну суспільну діяльність.

З перемогою лауреатів привітали та вручили нагороди депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов та заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

У номінації «Сучасна проза» дипломи лауреатів Премії отримали Володимир Карпенко (псевдонім Влад Землянин), член Національної спілки письменників України – за епічний роман «Амба» та Володимир Шкурупій (Преосвященний Афанасій), архієпископ Харківський і Полтавський Харківський-Полтавської єпархії православної Церкви України, член Національної спілки письменників України – за книгу прози «Останній поріг». У номінації «Громадська діяльність» – Наталія Кірячок, член Національної спілки письменників України – за проєкти: «Літературно-краєзнавчі маршрути “Земляки”», «Поет і місто. Кільцевий маршрут», «Голоси. Загублений світ», літературний конкурс «Собори душ своїх бережіть».