Основні заходи Полтавської обласної ради на 05.10.2020 р. ‒ 09.10.2020 р.

e-mail Друк PDF

05.10.2020, 11.00, к. 422 –засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про внесення змін до рішення другого пленарного засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 25 липня 2019 року № 1135.

2. Про прийняття земельної ділянки до земель спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області та передачу її в постійне користування.

3. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ДОБРОБУТ" на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

4. Різне.

05.10.2020, 14.00, к. 422 –засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2020 році.

2. Про надання дозволу ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на подовження терміну дії кредитного договору з АТ «Полтава-банк».

3. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки.

4. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 – 2023 роки».

5. Про прийняття із комунальної власності територіальної громади міста Карлівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області об’єкту «Каналізування житлових будинків № 21 та № 23 по вул. Радевича в м. Карлівка Полтавської області», код об’єкту за
ДК 018-2000-2223.1; ІІІ категорія складності.

6. Про передачу із комунальної власності територіальної громади
м. Карлівка в спільну власність
територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, КП ПОР «Полтававодоканал» новозбудованого об’єкту «Будівництво розподільчого вуличного водопроводу по вул. Пушкіна – пров. Лісний у м. Карлівка Полтавської області».

06.10.2020, 11.00, к. 333 – засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про запровадження музичного виконання Державного Гімну України у закладах освіти».

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про зміну найменування комунальних закладів освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громадсіл, селищ, міст Полтавської області».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул.Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради».

5. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради.

6. Звіт про роботу комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради.

7. Звіт про роботу виконуючої обов’язки директора комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради С. Михайлик.

8. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік по галузі «Освіта».

9. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік по галузі «Культура і мистецтво».

10. Різне.

06.10.2020, 12.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки».

2. Про лист Управління Служби безпеки України в Полтавській області стосовно збільшення фінансування на поточний рік до 4000,0 тис. грн Управління Служби безпеки України в Полтавській області та внесення відповідних змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

3. Про виконання Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки.

4. Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Програми правової освіти населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки».

5. Про спільне звернення голови Асоціації фермерських господарств Козельщинського району С. Сушка та депутата Козельщинської районної ради В. Корецького.

6. Про погодження кандидатур для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».

7. Різне.

 

07.10.2020, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

 До проєкту порядку денного включено питання:

 Розгляд проєктів рішень:

 

 1. Про укладення контракту з директоромКомунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради, який пройшов конкурсний відбір.
 2. Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми "Питна вода Полтавщини" на 2011-2020 роки, у 2020 році.
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 років.
 4. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки.
 5. Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 – 2023 роки.
 6. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.
 7. Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки.
 8. Про затвердження Програми правової освіти населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки.
 9. Про внесення змін до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області    на 2017 – 2020 роки».
 10. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018-2020 роки.
 11. Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 12. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 13. Про включення житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 10 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.
 14. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік.
 15. Про надання дозволу ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на подовження терміну дії кредитного договору з АТ «Полтава-банк».
 16. Про надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 17. Про реорганізацію Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інстернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради.

 

Розгляд листів і звернень

 

 1. Про виконання обласного бюджету за І півріччя 2020 року.
 2. Про лист управління майном обласної ради щодо надання в оренду приміщення в адмінбудинку за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115 Громадській спільці «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО».
 3. Про надання дозволу ТОВ «Овея» на проведення капітального ремонту в орендованій будівлі відповідно до умов конкурсу та умов договору.
 4. Різне.

 

 

08.10.2020, 09.30, зал засідань облради – засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

 

До проєкту порядку денного засідання внесені питання:

 

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради».

 

2. Про зняття з розгляду проєкту рішення обласної ради «Про порушення клопотання щодо присудження щорічної Премії Верховної Ради України Ю. Городчаніній».

 

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки».

 

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради.

 

5. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава,
вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

 

6. Різне.

 

08.10.2020, 09.30, к. 219 – засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

До проєкту порядку денного включено питання:

 

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про погодження кандидатури В. Лисака для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України».

 

Додаткове питання

 

2.Про внесення змін до показників обласного бюджету в галузі «Охорона здоровя».

 

3. Різне.

 

08.10.2020, 10.00, зала засідань обласної ради – друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр перенесено.

08.10.2020 року, 9-00, к. 333 - засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення другого пленарного засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 25 липня 2019 року № 1135.

2. Про прийняття земельної ділянки до земель спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області та передачу її в постійне користування.

3. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ДОБРОБУТ" на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

4. Різне.

Очікується надходження питань:

1. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по ЛІЩИНІВСЬКОМУ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОМУ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ на території Кобеляцького району Полтавської області.

2. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СТОВ «СКІФ» Котелевського району Полтавської області.