Друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

8 жовтня в Полтаві розпочалося друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 47 депутатів. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять курсанта Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, жителя міста Миргорода Андрія Роспотнюка, а також курсантів і офіцерів університету, які загинули під час авіакатастрофи літака АН-26 Збройних Сил України.

За традицією відбулося нагородження громадян почесними відзнаками обласної ради.

Голова обласної ради поінформував про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Довіра» в складі двадцяти депутатів. Співголовами об'єднання є депутати обласної ради Олег Діденко та Валерій Капленко.

Під час формування порядку денного засідання чимало питань, пов’язаних із внесенням змін до показників обласного бюджету на 2020 рік, не набрали достатньої кількості голосів для включення до порядку денного. Наразі Олександр Біленький оголосив перерву для обговорення ситуації, що склалася, за участі голів фракцій, керівництва обласної ради та облдержадміністрації. У ході розмови окремі керівники фракцій висловили критичні зауваження щодо проєкту рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік» у частині розподілу коштів обласного бюджету.

Наразі було прийнято рішення закрити друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради, обговорити даний проєкт рішення на розширеному засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Ситуацію прокоментував голова обласної ради Олександр Біленький.

«У нас, на жаль, не відбулося засідання бюджетної комісії, – зазначив Олександр Біленький, – значна частина депутатів цієї комісії хворіє – хто з температурою, хто перебуває на самоізоляції, включаючи голову комісії. Отже, бюджетні питання ми розглядали на профільних комісіях, заперечень у депутатів не виникало. Думаю, найближчим часом проведемо розширене засідання бюджетної комісії, всі пропозиції та правки, які виникнуть у депутатів, додамо до проєкту рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік», проголосуємо їх на наступному пленарному засіданні сесії».