Перемогли найкращі громадські ініціативи

e-mail Друк PDF

Визначені проєкти-переможці Бюджету участі Полтавської області 2020 року.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, в 2020 році на конкурс Бюджет участі Полтавської області було подано 148 проєктів, з яких 146 відповідали вимогам та були допущені до голосування.

За ці проєкти під час онлайн-голосування, що відбувалося на платформі «Smart Region Полтавської області», було віддано 34 836 голосів.

За результатами голосування, перемогу здобули 65 проєктів із 18 районів області, що стосувалися водопостачання, енергоефективності, спорту та туризму, культури та освіти, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, благоустрою населених пунктів.

Найбільше проєктів-переможців у мешканців: Кобеляцького та Полтавського району – по 8 проєктів, Зіньківського – 6 проєктів, Гадяцького та Хорольського – по 5 проєктів.

У числі переможців 12 міст та 15 об’єднаних територіальних громад області.

Близько шести мільйонів гривень із обласного бюджету та стільки ж із місцевих бюджетів буде спрямовано на втілення цих суспільно-значущих громадських ініціатив.

З проєктами-переможцями Бюджету участі Полтавської області 2020 року можна ознайомитися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/pb.