Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном підтримала прийняття у спільну власність територіальних громад області спортивного комплексу м. Гребінка

e-mail Друк PDF

26 березня відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке вела голова комісії Лариса Босенко.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Сергій Бєлашов, Оксана Винниченко, Віктор Кордубан, Володимир Куцовол, Ігор Процай, Вячеслав Стеценко, Андрій Удовиченко, Олег Діденко, Сергій Бульбаха, Олег Дядик, Олексій Матюшенко, Людмила Мірошніченко, Олександр Олексенко, Ольга Усанова, Юлія Цибульська, Марина Грекова, заступник керівника апарату – керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Зважаючи на поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, окремі депутати працювали в онлайн-режимі.

Комісія розглянула та підтримала проєкти Обласної програм національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки, Регіональної програми «Дітям Полтавщини – якісне харчування» на 2021 – 2024 роки, Регіональної Програми підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області на 2021 – 2024 роки та рекомендувала внести відповідні проєкти рішень на розгляд сесії обласної ради.

У контексті Регіональної програми «Дітям Полтавщини – якісне харчування» на 2021 – 2024 роки комісія рекомендувала голові обласної ради створити робочу групу для вироблення алгоритму дій для контролю за якістю продуктів харчування, які надходитимуть до закладів освіти Полтавської області.

Знайшли підтримку у депутатів-членів комісії проєкти рішень, які стосувалися зміни типу та найменування комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки, надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу комунального закладу «Спортивний комплекс м. Гребінка» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. Разом з тим, депутати висловили пропозиції щодо необхідності розроблення облдержадміністрацією концепції розвитку спортивного комплексу в місті Гребінці, його використання як спортивного інтернату.

Також у ході засідання депутати обговорили питання про діяльність Комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр Полтавської обласної ради у 2020 році, про передачу автомобілів у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, розглянули низку звернень до комісії.