Завершується реконструкція дитячого садочка

13 грудня у Маячці Новосанжарського району відбулася робоча нарада, на якій було розглянуто хід реконструкції і капітального ремонту дитячого садочка «Сонечко». Вів нараду заступник голови райдержадміністрації Володимир Борт. Участь у ній взяли голови районної ради і райдержадміністрації Володимир Левицький та Сергій Шовкопляс, заступник голови РДА Іван Солодовник, Маячківський сільський голова Таїса П’явка, депутат районної ради Віктор Тищенко, а також представники підприємств, які здійснюють ремонт зазначеного закладу – начальник районного управління по експлуатації газового господарства, депутат обласної ради Григорій Перерва, директор КП «Будівельник», депутат районної ради Олександр Вусик та інші.

Протягом наради ними було обговорено поточний стан робіт по реконструкції і ремонту дитячого садочка та орієнтовний термін здачі в експлуатацію цього об’єкту. Варто підкреслити, що дошкільний заклад, котрий не функціонував з 2002 року, буде розрахований на 30 місць.

«Ми і надалі продовжуємо реалізовувати ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України». Маячка – не виняток. Сьогодні ми присутні на об’єкті, який невдовзі плануємо здати в експлуатацію. Незважаючи на економічно скрутну ситуацію у країні, ми нині знаходимо можливості реалізовувати подібні проекти», – відзначив, звертаючись до присутніх, голова районної ради Володимир Левицький.