Позачергова сесія відбулася

18 грудня відбулася двадцять п’ята позачергова сесія районної ради шостого скликання. Участь у її засіданні, зокрема, взяли голова районної радиВолодимир Левицький і голова РДА, депутат районної ради Сергій Шовкопляс та їх заступники, депутат обласної ради Григорій Перерва, сільські голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ та організацій, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, а також представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії, у конференц-залі адміністративного приміщення відбулося засідання депутатів районної ради фракції Партії регіонів. Присутні обговорили соціально-економічну і політичну ситуацію у Новосанжарському районі і Україні загалом.

Сесія ж розпочалася із привітань з Днем народження депутата районної ради Миколи Пороха, котрий відзначає свої іменини 18 грудня. Далі, за традицією, голова районної ради Володимир Левицький адресував слова віншувань депутатам, які відсвяткували свої дні народження у період між пленарними засіданнями. А це – депутат обласної ради Григорій Перерва та депутат райради Олександр Шерешило.

Після того, як секретарем двадцять п’ятої сесії районної ради обрали депутата Ольгу Граб, було затверджено порядок денний сесії.

Першою була інформація прокурора району Артема Бугайця про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Новосанжарського району. Потім, начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Кибкало розповіла присутнім про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік.

Далі, депутати обговорили питання про внесення змін до Програми відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Новосанжарським районом, здійснення інших заходів на 2011-2013 роки. Заступник голови РДА Іван Солодовник проінформував присутніх: про затвердження змін до Статуту комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новосанжарської районної ради, про затвердження структури та штату цього комунального закладу та про затвердження структури та штату Новосанжарської центральної районної лікарні.

Насамкінець, заступник голови районної ради Микола Перерва ознайомив учасників пленарного засідання із питанням про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Варто зазначити, що депутати затвердили увесь перелік питань, внесених у порядок денний позачергової сесії.