ПРЕМІЯ ЧЕКАЄ СВОЇХ ЛАУРЕАТІВ

e-mail Друк PDF

Згідно з Положенням про щорічну премію ім. Панаса Мирного, затвердженим обласною радою, оголошується прийом матеріалів на здобуття премії в 2011 році.

Премією відзначаються письменники, науковці, працівники культури, журналісти, митці, майстри народних ремесел, громадські й державні діячі, ділові люди за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, публіцистики, театру, музики, живопису, народної творчості, архітектури, громадсько-державної та ділової діяльності.

Премія присуджується за праці й досягнення, які утверджують гуманістичні ідеї та оприлюднені на момент засідання журі премії імені Панаса Мирного, у номінаціях:

- література, літературознавство;

- мистецтво;

- народна творчість, народні ремесла;

- журналістика, публіцистика;

- благодійна та громадська діяльність.

Пропозиції про присудження премії вносять державні органи, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, національно-культурні та культурно-просвітницькі товариства, редакції періодичних видань і телерадіоорганізації, вчені ради вузів щорічно з 1 лютого до 31 березня.

Праці та досягнення, висунуті на здобуття премії, подаються до журі разом із листом-клопотанням організації, що їх висуває.

У листі-клопотанні зазначається прізвище, ім я, по батькові авторів, назва чи зміст праці, час її створення чи здійснення, місце публікації чи оприлюднення. Також подаються ксерокопії паспорта (1, 2, 11стор.) та ідентифікаційного коду.

Усі матеріали на здобуття премії надсилаються за адресою:

36002

м. Полтава, ,

вул. Панаса Мирного, 56

Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного

Тел. 59-69-08

 

Журі премії імені Панаса Мирного