Звітував голова районної ради

29 січня під головуванням Василя Степенка відбулося пленарне засідання сімнадцятої (позачергової) сесії Полтавської районної ради шостого скликання.

Узято до відома інформацію районної виборчої комісії про підсумки проміжних виборів депутата Полтавської районної ради по Ковалівському одномандатному мажоритарному виборчому округу № 9 та визнання повноважень депутата Анатолія Капустяна.

Заслухано звіт голови районної ради Василя Степенка про свою діяльність з грудня 2012 по грудень 2013 року, який зазначив, що за звітний період більше 5 мільйонів гривень було додатково виділено на розвиток галузей охорони здоров’я, освіти, культури, 150 тисяч гривень – направлено на матеріальну допомогу людям, які цього потребували.

За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Данько, депутати затвердили запропонований проект районного бюджету.

У рамках порядку денного депутати також проголосували за затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік, Програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів на 2014-2015 роки та низку питань освітньої галузі.

Депутат районної ради Григорій Рябокінь звернувся до присутніх із закликом про благодійний збір коштів на встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку у селі Абазівка.