Відбулася четверта сесія Кременчуцької районної ради

Відбулося пленарне засідання четвертої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання. Перед початком розгляду порядку денного голова районної ради Василь  Кравченко повідомив, що до районної ради надійшло подання про утворення депутатської фракції «За зміни» в складі 9 чоловік та депутатської фракції «Батьківщина» в складі 5 чоловік. На розгляд депутатів було винесено 29 питань, у числі яких сім програм: районна комплексна Програма соціального захисту ветеранів війни та увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р. на 2011-2015 роки, районна програма розвитку системи охорони здоров'я на 2011 рік, районна програма імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки, програма правової освіти населення району на 2011-2014 роки, Програма розвитку місцевого самоврядування в Кременчуцькому районі на 2011 рік, Програма розвитку інформаційної сфери Кременчуцького району на 2011 рік, районна програма соціально-культурних заходів на 2011 рік.

Блок бюджетних питань включив у себе рішення «Про розподіл вільних залишків бюджетних коштів районного бюджету станом на 01.01.2011 року», «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2010 рік» та ін. Ці питання були детально опрацьовані у постійних комісіях, тому були ухвалені одноголосно.

Затвердили депутати Статут Кременчуцької центральної районної лікарні в новій редакції, Положення про помічника-консультанта депутата Кременчуцької районної ради, оновлений склад комісії з питань поновлення прав реабілітованих, список народних засідателів Кременчуцького районного суду Полтавської області, Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району, яке перебуває в управлінні районної ради.

Одноголосно було прийнято рішення про головного лікаря Кременчуцької центральної районної лікарні, яким затверджено на цій посаді Ігнатчук Марію Володимирівну.