До 20-річчя Незалежності України

Творчий звіт аматорів сцени Лубенського району в рамках обласного огляду народної творчості «Україно моя - отче земле моя!», присвячений 20- річчю Незалежності України, який відбувся 27 лютого у районному будинку культури, зібрав безліч шанувальників української пісні та запального козацького танцю. У звітному концерті взяли участь близько 500 учасників, які представили різножанрову концертну програму.

Яскраво та колоритно демонстрували вміння дзвінкоголосого співу хорові колективи сіл Березоточа, Ждани, Вищий Булатець. Додавали присутнім гарного настрою і виступи фольклорних колективів сіл Терни, Пулинці, Тишки. А улюбленці публіки - гурт «Українська Швейцарія», квартет «Гілея», народний жіночий вокальний ансамбль «Любисток» викликали у залі шквал оплесків.

Зі словами вдячності, схвалення та захоплення творчістю народних талантів до присутніх звернулися голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко:

- Доки хліб родиться, українська пісня співається, допоки живе і житиме Україна, а ми повинні докладати максимум зусиль аби квітла наша держава в багатстві і достатку, адже про це постійно дбає наш Президент Віктор Федорович Янукович.

Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко побажали учасникам святкового концерту творчого неспокою, подальших злетів та перемог.А на гостей свята у фойє чекав ще один сюрприз - виставка робіт декоративно - прикладного мистецтва. Тут свої вироби демонстрували Тетяна Ільченко з Тарандинець, Світлана Ушкань з Новаків, Павло Даниленко з Калайдинець та не менш талановиті гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості районного будинку культури.