Розглянули важливі питання

12 листопада відбулося спільне засідання президії та постійної комісії Новосанжарської районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном. Участь у ньому, зокрема, взяли заступник голови районної ради Сергій Бодак та в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко.

Спочатку депутати розглянули питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Озвучила його в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Деревеня. Вона розповіла про те, що нині є проблеми зі сплатою за енергоносії відділу освіти РДА та центральної районної лікарні. На це потрібні кошти, як і на допомогу малозабезпеченим верствам населення, куди входять і біженці із зони АТО. Також Антоніна Деревеня говорила про те, що бюджети галузей освіти і медицини потерпають через занадто велику мережу закладів. Якщо у сусідніх районах у половину менша кількість тих самих ФАПів, то й коштів на їх утримання потрібно значно менше.

У свою чергу головний лікар центральної районної лікарні Ольга Гиря повідомила про суттєве недофінансування бюджету її медичного закладу. Зараз ЦРЛ потребує 245 тис. грн. Ці гроші потрібні на оплату за енергоносії, закупівлю медикаментів (кисню, наркотичних ліків, реактивів для лабораторії, перев’язувальних матеріалів…), придбання паливно-мастильних матеріалів та компенсацію пільгових пенсій. Крім того, фінансів не вистачає для проведення повірки медобладнання, придбання друкованої продукції і забезпечення харчування хворих. Варто підкреслити, що депутати вирішили частково задовольнити потреби ЦРЛ, виділивши 100 тис. грн. А от про перерахування інших 145 тис. грн. будуть говорити на наступній сесії районної ради.

Після цього, члени постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном, на яких покладено ще й повноваження конкурсної комісії по передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, розглянули подані претендентом документи на право оренди окремого індивідуально-визначеного майна Новосанжарського санаторію-профілакторію «Антей».

Після виступу директора санаторію-профілакторію Анатолія Бодрого, на запитання членів конкурсної комісії відповідав представник приватного підприємства «Грінвіч-Парк» Ігор Семеніщенко. Він розповів про те, що його підприємство не збирається змінювати цільове призначення згадуваних приміщень, натомість хоче їх відремонтувати і задіяти для оздоровлення населення району, області і країни загалом. За словами Ігоря Семеніщенка, багато новосанжарців зможуть там працевлаштуватися, адже тільки у їдальні планують задіяти 30-40 чоловік персоналу. Після короткого обговорення, було прийняте рішення дозволити санаторію-профілакторію «Антей» заключити договір оренди із ПП «Грінвіч-Парк».