Кадрове питання відклали на грудень

19 листопада відбулося перше пленарне засідання 33 чергової сесії Решетилівської районної ради шостого скликання. Голова районної ради Петро Кошовий, на виконання відповідного рішення, вручив посвідчення, нагрудний знак та пам’ятну стрічку Почесного громадянина Решетилівського району 90-річному Петру Захаровичу Шеренговому, кандидату біологічних наук, старшому науковому співробітнику Національного університету біоресурсів і природокористування України, селекціонеру, фітопатологу, сортовипробувальнику, автору близько 300 наукових праць, 9 винаходів, 80 сортів різних садових культур.

Голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства, волонтер Григорій Новосядлий вручив подяки Новомихайлівській, Сухорабівській та М’якеньківській територіальним громадам за надану допомогу учасникам АТО та висловив вдячність усім жителям району, які долучаються до цієї доброї справи.

Депутати детально обговорили питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. У ході пленарного засідання було заслухано звіти про виконання низки районних програм та затвердження найбільш актуальних на новий термін, прийнято рішення з майнових питань тощо.

Сесію не закривали, адже залишилося нерозглянутим питання про обрання заступника голови Решетилівської районної ради шостого скликання. Розгляд питання перенесено на грудень цього року.