У Машівці вшанували воїнів-інтернаціоналістів

13 лютого в селищі Машівка, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

У заходах взяли участь голова районної ради Катерина Ткаченко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Човновий, селищний голова Микола Кравченко, заступник голови районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Гордієнко, воїни-афганці та учасники бойових дій на території інших держав, трудові колективи селища.

В своєму виступі Катерина Ткаченко наголосила, що афганці завжди були у перших рядах боротьби за правду. Ця війна зламала життя багатьом молодим людям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. Ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети. Хочемо подякувати всім тим воїнам-афганцям, які зараз на Сході України відстоюють нашу незалежність.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ з Афганістану Почесною грамотою районної ради Катерина Ткаченко відзначила Хоменка Івана Дмитровича. Також воїни-афганці були нагороджені грамотами райдержадміністрації та Машівської селищної ради.