Опрацювали питання проекту порядку денного сесії, що скликається

15 квітня голова Глобинської районної ради Віталій Харченко, голова районної державної адміністрації Василь Вакуленко, заступники голів, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, очільники місцевих рад району взяли участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради.

Депутати розглянули та взяли до відома інформацію про виконання районних програм: Соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями; Реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»; Соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі; Безпеки дорожнього руху; Реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинського району.

Заслухали та рекомендували сесії районної ради внести зміни до деяких районних програм. Зокрема, пропонується запровадити “Районну Комплексну програму соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції”, затвердити Порядок організації відпочинку демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей, збільшити видатки загального фонду районного бюджету на суму 95000 грн. для організації оздоровлення демобілізованих військовослужбовців.

На виконання заходів Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» рекомендовано виділити додатково 50 000 грн на обстеження громадян при призначенні різних видів допомог, наразі це субсидії, (транспортне обслуговування, придбання паперу, обслуговування комп'ютерної техніки).

Програму підготовки молоді до військової служби і її призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України, з метою забезпечення своєчасної відправки призовників на обласний збірний пункт, доповнено напрямком діяльності “оплата транспортних витрат та паливно-мастильних матеріалів при перевезенні призовників на обласний збірний пункт”.

Депутати попередньо розглянули та погодили питання порядку денного 31 сесії районної ради.