Робота табору сьогодні – фундамент на майбутнє

3 серпня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун відвідала з робочою поїздкою комунальний дитячий оздоровчий табір «Світанок», що в селі Наріжжя. Там щойно розпочала роботу друга табірна зміна, яка охоплює 48 дітей із проблемних та прийомних сімей Семенівського, Оржицького та Пирятинського районів. Загалом робота другої зміни в умовах відсутності звичного фінансування з боку агропромислового комплексу та соціального страхування стала можливою завдяки субвенціям сільських та селищної рад. У таборі організовано шестиразове харчування, діти регулярно ходять на річку,забезпечено також охорону.

Під час зустрічі із колективом табору голова районної ради наголосила на особливостях роботи з цією категорією дітей, поєднанні інтересів різновікових груп, необхідності індивідуального підходу до кожної дитини, звернула увагу працівників «Світанку» на супутню проблему – вивчення матеріальних потреб дітей для подальшого вирішення питання надання необхідної допомоги.

Підсумовуючи спілкування, Ольга Мохун підкреслила, що досить важливо сформувати у дітей позитивні емоції від перебування у КДОТ «Світанок», щоб вони прагнули приїхати сюди і в майбутньому. Таким чином вже сьогодні має закладатися фундамент на наступний сезон. У контексті цього висловлено подяку очільникам громад району та районному центру соціальних служб для сім‘ї та молоді, співпраця яких сприяє оздоровленню та відпочинку дітей із соціально неадаптованих сімей, котрого вони конче потребують.