Відзначили День народження держави

22 серпня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, які відбувались у громадах району.

У селі Пузирі під час святкового дійства «Коло життя» вона вручила Почесну Грамоту обласної ради заступнику директора ТОВ АФ «Дніпроагролан» Михайлу Пилипенку за плідну співпрацю з районною радою, органами місцевого самоврядування щодо реалізації соціальних проектів, перспективного розвитку населених пунктів та Грамоту районної ради - учаснику АТО, місцевому жителю Сергію Бублику.

В Оболоні урочистості розпочалися відкриттям стели учасникам локальних воєн і військових конфліктів та меморіальної дошки на честь односельця Євгена Клименка, що загинув під Іловайськом. Ольга Мохун вручила пам’ятну медаль «За оборону рідної Вітчизни», якою він нагороджений посмертно, матері бійця. Таку ж нагороду отримав батько Романа Капація, ім‘я якого відоме на всю Україну з телевізійних сюжетів про визволення з полону (наразі з тяжкими пораненнями він знаходиться на лікуванні). Приємно, що гостем оболонського свята також був земляк, поет та мистецтвознавець Віктор Женченко, котрому мала батьківщина завжди давала духовні сили.

Разом з представниками військкомату голова районної ради вручила медалі «За оборону рідної Вітчизни» учасникам АТО і на урочистостях в райцентрі.

Завдяки сприянню агропромхолдингу «Астарта», структурний підрозділ якого знаходиться в селі, а також зусиллям культпрацівників, директора школи, депутата районної ради Павла Бабарики яскраво відзначили день народження України і в Кривій Руді. У контури урочистостей вдало вписувались тематична виставка квітів та спів одного з юних фіналістів програми «Голос України». Серед почесних гостей свята традиційно була і заступник Генерального директора агропромхолдингу «Астарта» Ірина Коваленко.

Активними учасниками урочистих подій на місцях в рамках найбільшого державного свята також стали представники районного депутатського корпусу.

Звертаючись до жителів громад, голова райради Ольга Мохун побажала насамперед миру, щоб наше життя не було означене гіркими втратами у військових конфліктах, щоб Україна долала незгоди, стверджувала власну державність та неухильно піднімала свій геополітичний імідж.