Новини Котелевщини

Провели сесію у День місцевого самоврядування

7 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Василь Тимошенко.

Утворено постійні комісії районної ради, обрано їх склад, голів та затверджено Положення про них. Зокрема: з питань АПК, земельних реформ, природокористування та екології (голова Олексій Бовдир); з питань бюджету і фінансів та соціально-економічного розвитку (голова Сергій Гребінник); з питань соціальної і гуманітарної сфери, молодіжної політики, спорту та туризму (голова Ганна Кравченко); з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та захисту прав громадян (голова Володимир Довгуша).

Затверджено Положення про президію районної ради, до складу якої ввійшли голова, його заступник, голови постійних комісій та депутатських фракцій.

Сесією внесені зміни до районного бюджету 2015 року, про проект яких доповідав начальник фінансового управління РДА Олександр Фесак, а також доповнення та зміни до Програми економічного і соціального розвитку Котелевського району на 2015 рік (розділ 5 «Ресурсне забезпечення заходів Програми у новій редакції).

Голова районної ради Василь Тимошенко довів до відома учасників засідання зміст депутатських запитів, які надійшли до сесії. Вони стосувались: вирішення проблеми об’їзної дороги навколо Котельви, перерахунку раніше призначених пенсій, здійснення конкретних заходів з метою зменшення рівня захворюваності дітей у ДНЗ, безпечного пересування по пішохідних мостових переходах, перегляду кошторису вартості землі, яка здається в оренду під установку опор ліній електропередач, погашення заборгованості населенню Сидорячанської сільської ради за здане молоко підприємством «Гадячсир». Визначено відповідальних за вивчення даних запитів і їх задоволення.

 

Місцеве самоврядування Котелевщини – дієва команда, спроможна вирішувати важливі питання територіальних громад

7 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування у Палаці дозвілля «Скіфія» відбулось урочисте зібрання за участі представників усіх територіальних громад району, депутатів, селищного і сільських голів, апаратних працівників рад, ветеранів органів місцевого самоврядування.

Голова РДА Віктор Колос зазначив, що бути депутатом — велика відповідальність і значне зобов’язання перед своїми виборцями. І відрадно, що представники органів місцевого самоврядування мають велику повагу і авторитет серед населення. Він побажав їм неспокійної вдачі, кипучої енергії, успіхів у нелегкій справі служіння людям.

Голова районної ради Василь Тимошенко наголосив на тому, що місцеве самоврядування Котелевщини — це дієва, спроможна вирішувати важливі і наболілі питання територіальних громад команда, схвально відгукнувся про діяльність депутатів попередніх скликань, зокрема шостого. Висловив переконання, що теперішні народні обранці цілком спроможні працювати не менш плідно і результативно, аби в повній мірі задовольняти усі звернення і прохання жителів району. Він також відзначив роботу представників виконавчих комітетів, які діють при селищній і сільських радах.

З нагоди свята очільники району чимало сердечних слів адресували ветеранам місцевого самоврядування, кращим представникам органів місцевого самоврядування вручили відзнаки.

Ветеран місцевого самоврядування М.К. Шашко отримав Подяку обласної ради, Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджені депутати: районної ради — О.О.Гаркавенко, Н.П.Сідько, Н.О. Михайліченко; Більської ради — В.І. Якушенко, К.П.Решетило; Деревківської — Ю.В. Шарлай; Ковалевської — Т.П. Лупашко; Козлівщинської — О.М. Кіт, селищної — П.І.Грудько, С.В.Переяслівець, Л.О.Якименко; Малорублівської — Н.Д. Кузьменко; Микілківської — Л.Л.Єременко, В.О.Жукова; Милорадівської —В.О Штельман, Л.М.Білокінь, Сидоряченської — О.І.Овраменко; Козлівщинський сільський голова Т.І.Пронь; начальник відділу фінансово-господарського забезпечення районної ради Г.І.Магакян.

Великій групі депутатів та активістів місцевого самоврядування вручені Подяки районної ради та районної державної адміністрації.

Теплій, щирій атмосфері урочистостей сприяли виступи з концертною програмою кращих виконавців та колективів художньої самодіяльності.