Звернулися до Центральної влади щодо відновлення харчування учнів 1-4 класів за кошти Держбюджету

15 січня відбулося перше пленарне засідання третьої (позачергової) сесії Полтавської районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Ірина Степаненко, голова районної державної адміністрації Лідія Лепейко, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії голова районної ради Оксана Гончаренко вручила Почесну грамоту районної ради депутату - Віталію Жуку та Подяки районної ради : депутату - Жанні Мирошниченко та голові ради ветеранів - Володимиру Андрієнку.

Депутати обговорили і затвердили районний бюджет на 2016 рік, привівши його у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік». При затвердженні бюджету дискутувалося питання щодо безоплатного харчування дітей 1-4 класів, оскільки на дану категорія дітей не передбачена бюджетна субвенції. Безкоштовними обідами будуть харчувати лише дітей-сиріт,

дітей, позбавлених батьківського піклування, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Сесія районної ради доручила відділу освіти розробити програму щодо харчування дітей 1-4 класів за рахунок коштів місцевого бюджету або співфінансувати (батьківська плата плюс кошти районного бюджету) та погодити її з антимонопольним комітетом. До вирішення даного питання депутати вирішили не закривати третю сесію районної ради.

Депутати прийняли звернення до Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. та Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо внесення змін до відповідних законів України стосовно відновлення харчування учнів 1-4 класів за кошти Державного бюджету.

Також затвердили три районні програми щодо: забезпечення пожежної безпеки Полтавського району на 2016-2020 роки; надання одноразової матеріальної допомоги на 2016-2020 роки; протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016 - 2018 роки.

Призначили на посаду директора комунального підприємства „Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю “ – Сергія Телєгіна.

Розглянули ще ряд інших питань та прийняли відповідні рішення.