Відзначили День Соборності України

22 січня у м.Лохвиці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств, організацій. До присутніх звернулися голова районної ради Анатолій Храпаль та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Завгородній.

«На жаль, як і багато років тому українцям знову доводиться зі зброєю в руках відстоювати територіальну цілісність своєї держави. І саме зараз ми повинні усвідомлювати, що сила нашого народу в єдності українських земель, в згуртованості та взаєморозумінні усіх громадян нашої країни», - підкреслив Анатолій Храпаль.

З нагоди Дня Соборності голова районної ради нагородив Почесними грамотами районної ради вчителя історії Лохвицької гімназії №1 Тамару Журавель, сільського голову Безсалівської сільської ради Олександра Дігтяра, ветерана праці Тамілу Січкар.

Привітав земляків зі святом і військовий комісар Лохвицького районного військового комісаріату майор Сергій Ніколаєнко. За виконання бойового завдання, мужність, героїзм, самовідданість та вірність присязі воїнам-землякам, які повернулися з зони АТО, під гучні оплески присутніх були вручені нагрудні знаки «Учасник АТО».

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх борців за незалежність та соборність України в різні часи її історії.

Для присутніх презентували патріотичні номери у виконанні працівників районного Будинку культури та викладачів Лохвицької дитячої музичної школи ім. І.Дунаєвського.