Учнів 1-4 класів та окремих пільгових категорій харчуватимуть за кошти районного бюджету

28 січня відбулося друге засідання третьої позачергової сесії Полтавської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Оксана Гончаренко. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Лідія Лепейко, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські голови, представники засобів масової інформації.

У ході роботи депутати затвердили Програму «Розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавського району на 2016 рік» та прийняли рішення харчувати за рахунок коштів районного бюджету учнів 1-4 класів та учнів окремих пільгових категорій, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району, а саме:

дітей 5-11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

дітей-інвалідів, які навчаються у 1-11 класах;

дітей 1-11 класів, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків;

дітей 1-11 класів, які знаходяться на обліку в тубдиспансері та потребують додаткового харчування;

дітей 1-11 класів учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Вартість харчування однієї дитини в день у загальноосвітніх навчальних закладах – 7 грн. 25 коп.

Для перевірки організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах створили тимчасову контрольну комісію. До її складу ввійшли депутати: Євгеній Азаров – голова комісії, Дмитро Тарасов, Жанна Мирошниченко, Світлана Сухаренко, Віталій Турпітько.

В зв’язку із вирішенням питання харчування дітей за рахунок коштів місцевого бюджету внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік.

На сесії прийнято ряд депутатських звернень.