Ухвалили звіти про виконання та нові програми, зміни до діючих

12 лютого відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Семенівської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Віктор Юрченко. У його роботі взяв участь голова районної державної адміністрації Віктор Федоренко.

Начальник районного фінансового управління Людмила Маркова інформувала про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік та про районний бюджет на 2016 рік. В ході обговорення між депутатами виникли розбіжності в підході до співвідношення фінансування ЦРЛ та Центру ПМСД. Та все ж більшістю голосів було прийнято рішення щодо розподілу коштів, виділених державою для фінансування медичних закладів, у пропорції: 67 відсотків – центральній районній лікарні, 33 відсотки – Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Заслухано звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про виконання районних цільових програм з кінцевим терміном реалізації у 2015 році: енергозабезпечення та ефективного використання енергоресурсів установ бюджетної сфери, охорони навколишнього природного середовища, розвитку малого підприємництва, розвитку інформаційної сфери.

Прийнято рішення про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Семенівського району на 2016 рік, Комплексної програми розвитку освітньої галузі на такий же період та Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, до окремих районних програм внесено відповідні зміни.

Обговорено також питання щодо плану роботи районної ради на 2016 рік, внесення змін до Регламенту районної ради сьомого скликання, штатного розпису та структури Семенівської центральної районної лікарні, структури та чисельності виконавчого апарату районної ради та затвердження Положення про районну Дошку Пошани.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення із врахуванням пропозицій та зауважень депутатів, які були висловлені при попередньому розгляді на засіданнях профільних комісій та прозвучали під час пленарного обговорення.