Відбулася сесія районної ради

15 березня відбулась шоста позачергова сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів голова Василь Тимошенко.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Колос та його заступники, апарат, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, організацій, причетні до розгляду на сесії питань, представники підприємств, сільгосппідприємств, громадської ради, громадських організацій, профспілок та засобів масової інформації. Напередодні всі питання порядку денного було розглянуто та опрацьовано профільними постійними комісіями районної ради. Загалом на розгляд сесії винесено вісім питань порядку денного.

Одним з головних було питання «Про реформування друкованого засобу масової інформації «Народна трибуна» та Комунального підприємства «Редакція Котелевської районної газети «Народна трибуна» Котелевської районної ради», засновником яких є Котелевська районна рада. Згідно Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та на підставі пропозиції трудового колективу Комунального підприємства стосовно способу реформування районна рада вирішила вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації «Народна трибуна» та Комунального підприємства «Редакція Котелевської районної газети «Народна трибуна» Котелевської районної ради». Реорганізація передбачає перетворення редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Розглянуто питання внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. За рахунок вільних залишків бюджетних коштів збільшено видаткову частину загального фонду районного бюджету на 272 018 грн, а також внесено зміни до кошторисних призначень бюджетних установ.

Крім цього, депутатами районної ради затверджено Програму покращення умов обслуговування платників Котелевського району та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2019 роки, метою якої є створення сприятливих умов обслуговування платників податків, повного та якісного надання населенню інформаційних послуг з питань податкової політики та виконання конституційних обов'язків кожним громадянином, підвищення рівня добровільної сплати податків, а також налагодження дієвої співпраці територіальних органів державної фіскальної служби з місцевими органами виконавчої влади.

На сесії також внесено зміни до заходів Програми інформатизації Котелевського району на 2016-2018 роки та Програми забезпечення виконання Котелевською районною державною адміністрацією у 2016-2017 роках делегованих їй районною радою повноважень, визначено уповноважених Котелевської районної ради для участі в установчій конференції Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, затверджено розпорядження голів РДА і районної ради та граничні суми витрат на придбання автомобілів. меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, ком’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевих бюджетів.

З усіх обговорених питань порядку денного районною радою прийняті відповідні рішення.