Працювала Координаційна рада

15 березня голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

У засіданні взяли участь голови територіальних громад району, голова райдержадміністрації Володимир Рязанов, заступник голови райдержадміністрації Ольга Папірненко, керівники відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Анатолій Храпаль інформував присутніх про проект порядку денного сьомої сесії районної ради, пленарне засідання якої скликається 17 березня.

З інформацією про стан автомобільних доріг у Лохвицькому районі та співпрацю філії «Лохвицький райавтодор» з органами місцевого самоврядування виступив начальник філії «Лохвицький райавтодор».Він розповів про реформування, яке чекає на галузь дорожнього господарства в цілому та в Лохвицькому районі, зокрема, детально зупинився на проблемних питаннях, що стосуються утримання та обслуговування доріг району.

Члени Координаційної ради розглянули також питання «Про сприяння в забезпеченні дільничних офіцерів поліції службовими приміщеннями (кабінетами) та необхідним обладнанням». Начальник відділу громадської безпеки Лохвицького ВП ГУНП в Полтавській області, капітан поліції Сергій Сергієнко інформував про роботу дільничних офіцерів поліції на території району та проблеми, що виникають під час здійснення ними своїх обов’язків. З метою вдосконалення організації роботи дільничних офіцерів голови сільських громад акцентували увагу на необхідності розробити графік прийому громадян дільничними офіцерами поліції Лохвицького ВП ГУНП України на території сільських рад.

По кожному з розглянутих питань Координаційна рада прийняла відповідні рекомендації.