Екологічна безпека – поступове вирішення проблеми

1 липня за участі заступника голови районної ради та представника громадської організації «Молодіжний парламент Хорольщини» Романа Гловацького відбулося засідання громадської ради при голові районної державної адміністрації.

У роботі громадської ради приймали участь голова районної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, заступник голови районної адміністрації Микола Чишко.

Одним із ключових питань які були обговорені представниками громадськості було питання забезпечення функціонування мережі каналізації та водовідведення в місті Хоролі..

Голова районної адміністрації Лариса Звірко та міський голова Сергій Волошин повідомили громадськість про стан вирішення проблеми яка виникла в наслідок економічної необхідності зміни власників мереж каналізації та водовідведення які використовує місто.

Стало відомо, що на даний час, за сприяння районного керівництва, міським головою ведуться переговори із представниками Хорольського МККД П щодо умов передачі об’єктів мереж каналізації та водовідведення на баланс Хорольської міської ради та забезпечення їх безперебійного функціонування.

Після обговорення наданої інформації члени громадської ради рекомендували міському голові вжити необхідних заходів для забезпечення життєдіяльності міста та недопущення екологічної катастрофи в районі.

Як ми повідомляли раніше , питання забезпечення функціонування мережі каналізації та водовідведення в місті Хоролі , з огляду на екологічну безпеку міста та Хорольського районну в цілому, має суспільне значення, а відтак знаходиться на постійному контролі керівників району, які здійснюють заходи для його вирішення .