Радилися освітяни

30 серпня у м. Хоролі, за участі голови районної ради Віри Мартюк, голови районної державної адміністрації Лариси Звірко, керівників навчальних закладів, членів педагогічних колективів, очільників органів місцевого самоврядування, під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірини Потерайло відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників, на якій було розглянуто питання „Нова українська школа: завдання та перспективи розвитку. Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2015 - 2016 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016-2017 навчальний рік “.

Зокрема, Віра Мартюк у своєму виступі повідомила присутніх про те, що попри фінансові складнощі, на забезпечення галузі освіти району спрямовано значні кошти, в тому числі лише за рахунок перевиконання районного бюджету на установи освіти району протягом 8 місяців додатково спрямовано понад 5 млн гривень, які пішли на поліпшення матеріально-технічної бази, проведення капітальних ремонтів і реконструкцій.

При цьому подякувала директорському корпусу, вчительським колективам району, депутатам усіх рівнів, керівникам господарюючих суб’єктів за те, що з розумінням відносяться до існуючих проблем і всіляко сприяють їх вирішенню, та запевнила, що депутатський корпус Хорольщини і надалі послідовно дбатиме про забезпечення освітньої галузі всім необхідним, про зміцнення авторитету освітян і підвищення соціального статусу вчителів.

Крім того голова ради загострила увагу на тому , що наша нація переживає нелегкі часи становлення держави, в умовах зовнішньої агресії і саме школа, окрім своїх традиційних функцій, покликана відродити патріотичні та духовні висоти нашого народу.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ірина Потерайло піддала ретельному аналізу роботу навчальних закладів за попередній рік, наголосила на особливостях, які чекають освітян, учнів у новому навчальному році та поставила конкретні завдання, вирішення яких допоможе надавати якісні освітні послуги дітям.

В обговоренні доповіді взяли участь керівники та працівники навчальних закладів району. Насамкінець за результативну роботу педагогів Хорольщини було нагороджено Почесними грамотами. За підсумками роботи конференції вироблено відповідні рекомендації.