Охорона здоров’я – пріоритет у роботі місцевої влади

2 жовтня голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та депутат обласної ради Михайло Міщенко на запрошення головного лікаря Михайла Винограда відвідали Центральну районну лікарню.

Приводом для цього стало введення в експлуатацію нового, сучасного реанімобіля.

Сам автомобіль був придбаний за кошти обласного бюджету, що виділяються депутатам обласної ради, в даному випадку Михайлу Міщенку, для розвитку територіальних громад.

Обладнання для реанімобіля було придбано ЦРЛ окремо.

Після проведення робіт по встановленню обладнання у салоні автомобіля він набув статусу спеціального транспорту який здатен забезпечити термінове транспортування тяжкохворих як до лікарень обласного центру так і до лікарень міста Київ.

Під час огляду автомобіля та ознайомлення із його конструктивними особливостями, головний лікар Михайло Виноград подякував депутату обласної ради Михайлу Міщенку за розуміння проблем лікувальної установи та оперативність у прийнятті рішень.

Потім Михайло Виноград запропонував гостям оглянути стоматологічні кабінети де нещодавно встановили нове обладнання для лікування пацієнтів.

Він поділився планами на майбутнє щодо розбудови інфраструктури закладу та поліпшення його матеріальної бази, в тому числі спорудження ліфта до реанімації та хірургічного відділення, проведення ремонту пологового відділенні.

Насамкінець Віра Мартюк та Сергій Абрамов подякували Михайлу Міщенку за його вклад у розвиток Хорольської громади, а також Михайлу Винограду за його наполегливість у вирішенні питань покращення охорони здоров’я на Хорольщині.

Без уваги не залишився й внесок у розвиток медицини депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова.

На прикладі Хорольської центральної районної лікарні становиться очевидним , що співпраця усіх органів влади починаючи від депутатського корпусу та органів виконавчої влади і закінчуючи конкретними виконавцями дає необхідні результати і сприяє розвитку громади.