Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

29 вересня, у селі Андріївка, за головування Віри Мартюк відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хорольської районної ради.

Окрім керівників органів місцевого самоврядування до участі у засіданні Координаційної ради були запрошені голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, працівники апарату районної ради в тому числі заступник голови районної ради Роман Гловацький, представники виконавчих органів влади та представники районних ЗМІ.

Учасники засідання відвідали у селі Козубівка етнографічний музей «Древо», колекція якого була зібрана родиною і особисто ініціатором його створення студентом Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського Едуардом Крутьком, який провів цікаву та змістовну екскурсію.

Потім учасники Координаційної ради відвідали відремонтований Козубівський сільський будинок культури, дитячий садочок у селі Андріївка та Андріївську загальноосвітню школу де оглянули класи та побутові умови утримання наймолодших членів громади.

Під час огляду об’єктів соціальної сфери сільський голова Володимир Данелейко розповів про проблемні питання життєдіяльності громади та поділився власним досвідом їх вирішення.

В ході засідання, що відбулося в приміщенні Андріївської сільської ради, перед присутніми, витупили начальник районного відділу Національної поліції Юрій Лохвицький який повідомив про стан співпраці місцевої поліції та територіальних громад для забезпечення правопорядку, а також головний спеціаліст районного відділу культури Марина Остапенко яка поінформувала про стан збереження та використання бібліотечних фондів у закладах культури що належать до власності територіальних громад Хорольського району.