Театр чекає на глядачів

e-mail Друк PDF

22 серпня після трирічної реконструкції було урочисто відкрито академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Ця неординарна культурно-мистецька подія, довгоочікувана не лише для шанувальників високого театрального мистецтва, а й для всіх полтавців, була приурочена до 20-ї річниці Незалежності України.

Земляків щиро привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, перший заступник Міністра культури України Юрій Богуцький, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 серпня 2011, 08:09 Детальніше...

Ювілейні урочистості в УСБУ

e-mail Друк PDF

22 серпня в Управлінні Служби безпеки України в Полтавській області відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

Із ювілейною датою керівників та співробітників регіонального правоохоронного органу спеціального призначення суверенної держави, зокрема, привітав перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, побажавши їм подальших успіхів у виконанні на належному фаховому рівні складних завдань, покладених на Службу законами України, з тим, аби під надійною егідою СБУ територіальні громади мали змогу всебічно прогресувати у своєму розвитку.

Теплі вітальні слова та побажання висловили присутнім заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль та Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Кращих співробітників Управління заохочено нагородами і відзнаками.

Фото прес-служби УСБУ

Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Ветерани відпочивають у «Супутнику»

У понеділок, 22 серпня, 120 людей похилого віку поїхали на відпочинок та оздоровлення до спортивно-оздоровчого комплексу Автозаводської районної ради «Супутник». Зранку ветерани зібралися в Автозаводському терцентрі, де їх радо вітала директор закладу Лариса Дзюба. Всіх відпочиваючих розсадили  у 3 комфортабельні автобуси та відправили до дитячого табору. За словами директора СОК «Супутник» Геннадія Панова, протягом 5-ти днів пенсіонери будуть відпочивати на березі річки Псел, ловити рибу, розважатися, співати пісні, та кожного вечора ходити на дискотеку. Для бажаючих – ранкова фізична зарядка. Ветерани забезпечуються триразовим харчуванням у їдальні. До табору виїхали три медпрацівника з медичного коледжу, та спеціалісти по організації дозвілля. Цього року буде організовано 4 таких тури для ветеранів. Як повідомив голова Автозаводської районної ради м.Кременчука Володимир Коваленко, який щороку після закінчення дитячих змін організує такий відпочинок для ветеранів у районному

Останнє оновлення на Понеділок, 22 серпня 2011, 14:48 Детальніше...

Розвивати дружні стосунки та співробітництво

e-mail Друк PDF

19 серпня голова обласної ради Іван Момот зустрівся з делегацією міста Санкт-Петербург, яка перебуває на Полтавщині на запрошення обласної ради.

Громадські, культурні та науково-освітянські зв’язки між Полтавською та Ленінградською областями набули поширення з 2009 року - часу прийняття Угоди між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області.

Особливо плідно обласна рада співпрацює з РГО «Українська община Санкт-Петербурга», діяльність якої спрямована на пропаганду культурних надбань українського народу, зміцнення дружніх зв’язків між російським та українським народами на регіональному рівні.

Серед членів петербурзької делегації - відомі вчені, працівники Законодавчих зборів міста Санкт-Петербурга, муніципального округу, підприємці, освітяни, громадські діячі.

Голова обласної ради Іван Момот відмітив, що у російського та українського народів спільна історія, що багато громадян Росії та України поєднані родинними стосунками. Все це зумовлює добрі відносини, дружбу та співробітництво між нашими народами. Він підкреслив важливу роботу у цьому напрямку громадських організацій, зазначив необхідність подальшого поглиблення співпраці в рамках угоди між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 серпня 2011, 07:08 Детальніше...

Пам’ять заради майбутнього

e-mail Друк PDF

19 серпня відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота з представниками  товариства «Пам’ять заради майбутнього» з м. Мьорс (Німеччина).

Ця громадська організація була заснована у 1995 році з метою налагодження зв’язків із колишніми підневільними робітниками, які були вивезені на роботи до Німеччини під час другої світової війни, надання підтримки і допомоги особам, що постраждали від нацистського режиму.

У заході взяли участь заступник Полтавського міського голови Світлана Порохня, колишні остарбайтери, науковці, вчителі та учні Полтавських гімназій та шкіл.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 серпня 2011, 15:11 Детальніше...

Іван Момот: «Ярмарок – це, перш за все, гарний відпочинок»

e-mail Друк PDF

17 серпня, після відкриття Національного Сорочинського ярмарку, відбулася прес-конференція голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олександра Удовіченка, голови обласної ради Івана Момота, керівника проекту «Сорочинський ярмарок» Світлани Свищевої.

Питання журналістів до Івана Момота стосувалися мети перебування на Полтавщині голів обласних рад України, участі органів місцевого самоврядування у проведенні заснованого обласною радою конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2011 року,  особистих вражень голови обласної ради від перебування на Сорочинському ярмарку.

Як зазначив Іван Момот, голови обласних рад, які входять до складу правління Української асоціації районних і обласних рад, отримали запрошення відвідати Сорочинський ярмарок. Опісля ярмаркування, на території ЗАТ «Миргородкурорт», відбудеться виїзне засідання правління цієї громадської організації. Таким чином,  вважає Іван Момот, буде поєднано приємне з корисним - керівники областей побачать багато цікавого і водночас вирішать ряд питань асоціації.

Останнє оновлення на Четвер, 18 серпня 2011, 16:34 Детальніше...

Засідання правління Української асоціації районних та обласних рад відбулося на Полтавщині

e-mail Друк PDF

17 серпня у Миргороді, на базі ЗАТ «Миргородкурорт», відбулося виїзне засідання правління Української асоціації районних та обласних рад, яке вів  президент асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Полтавську область на засіданні представляли голова обласної ради Іван Момот, голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко.

Учасники зібрання заслухали та обговорили інформацію про стан виконання в поточному році місцевих бюджетів, розглянули пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2012 рік. Зокрема, йшлося про необхідність збільшення надходжень до місцевих бюджетів за рахунок оподаткування, акумуляції коштів в обласних фондах охорони навколишнього природного середовища, створення районних фондів охорони навколишнього природного середовища, відшкодування державою пільг на податок за користування землею, стимулювання до перевиконання місцевих бюджетів, запровадження мораторію на встановлення нових пільг для громадян в оподаткуванні, передачу майна закладів професійно-технічної освіти з державної власності до комунальної  та інші.

Останнє оновлення на Четвер, 18 серпня 2011, 15:48 Детальніше...

Сорочинський ярмарок – 2011 відкрито

e-mail Друк PDF

17 серпня у селі Великі Сорочинці офіційно відкрито Національний Сорочинський ярмарок – 2011, започаткований нашими предками та оспіваний видатним Гоголем.

З вітальними промовами виступили голова Полтавської облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, керівник проекту «Сорочинський ярмарок Світлана Свищева.

Квінтесенцією досягнень Полтавщини назвав Сорочинський ярмарок Олександр Удовіченко.

Іван Момот, зокрема, зазначив, що Сорочинський ярмарок багато років приваблює тисячі людей – як жителів України, так і країн зарубіжжя.

- Нинішній Сорочинський ярмарок проходить у рік, особливий для української держави – 20-річчя її Незалежності, - підкреслив голова обласної ради - По вашим радісним, усміхненим обличчям бачу, що у Полтавщини, України є перспектива, є майбутнє, в якому пануватимуть мир, злагода і стабільність.

Він висловив сподівання, що земляки та гості ярмарку разом із гарними покупками привезуть додому хороший настрій, яскраві враження та бажання у наступному році знову відвідати Сорочинці.

Потому було урочисто розрізано найбільший в країні коровай з зерна цьогорічного урожаю, відбувся святковий концерт.

Останнє оновлення на Четвер, 18 серпня 2011, 13:57 Детальніше...

Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Відбудеться сесія Автозаводської райради

Чергова VІІІ сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука відбудеться 25 серпня в 14.00. Відповідне рішення прийняла колегія районної ради минулого понеділка. Цього тижня проходять засідання постійних депутатських комісій, які попередньо розглядають проекти рішень, що виносяться на затвердження депутатів. На сесії депутати заслухають звіт заввідділу райвиконкому з питань НС та ЦЗН Сергія Діденко про хід виконання повноважень у сфері цивільного захисту населення, затвердять рішення райвиконкому, та розглянуть питання про передачу у комунальну власність територіальної громади міста дитячого садка по вулиці Петрусенко,11 у центральній частині Кременчука, який орендує, але збирається звільняти Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління. Крім того у порядку денному сесії низька земельних питань: передача у власність 21-ої земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, гаражів, та ведення садівництва, надання дозволів 5-ти громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва гаражів по вулиці Московській в гаражному кооперативі «Тополь», та по вулиці Київській в районі кооперативу «Кокон». Всього на розгляд депутатів Автозаводської районної ради виноситься 10 питань.

Останнє оновлення на Середа, 17 серпня 2011, 09:29 Детальніше...

Урочистості на “Кварці”

e-mail Друк PDF

12 серпня на провідному підприємстві України в галузі нерудних копалин ПАТ “Кременчуцьке кар’єроуправління “Кварц” відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника.

Під час тематичних зборів трудовий колектив та ветеранів виробництва привітав із професійним святом і вручив обласні відзнаки перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Слова вдячності за сумлінну працю також адресували присутнім секретар Кременчуцької міської ради Василь Івко, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, керівники підприємства.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2011, 09:40 Детальніше...

Екологічні проблеми зблизька

e-mail Друк PDF

12 серпня у Новосанжарському, Козельщинському, Кременчуцькому районах та місті Кременчуці відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні, яке вела  голова комісії Тетяна Корост, взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, екологи, фінансисти, будівельники.

Мета поїздки – продовжити вивчення екологічних проблем області, оглянути природоохоронні об’єкти та визначити, наскільки ефективно використовуються кошти, виділені на їхнє будівництво з фонду охорони навколишнього природного середовища області.

Першим депутати оглянули полігон твердих побутових відходів, розташований неподалік села Зачепилівка, що у Новосанжарському районі.

На спорудження першої черги цього об’єкту, надзвичайно важливого для збереження чистоти довкілля у райцентрі та навколишніх селах, спрямовано понад 1,3 млн. грн. бюджетних ресурсів, у тому числі – близько 1 млн. – з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища області. Полігон здатний вмістити 113 тисяч кубометрів сміття, розрахований на 10 років експлуатації. Утім, урочисто відкритий у 2010 році, він так і не запрацював. Адже, за відсутністю коштів, до проекту було внесено зміни, внаслідок чого на полігоні відсутні електро- та водопостачання, бульдозер для  згортання відходів.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2011, 09:18 Детальніше...

Сторінка 371 з 392