Урочистості з нагоди Дня працівника ДПС України пройшли у Полтавському міському будинку культури

e-mail Друк PDF

На урочисті збори з нагоди професійного свята Дня працівника державної податкової служби України податківців Полтавщини прийшли привітати керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, очільники провідних обласних відомств, представники громадськості та сумлінні платники податків регіону.

За сумлінну працю, відданість обраній справі та вагомі професійні здобутки податківцям подякували голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Онищенко та міський голова Полтави Олександр Мамай.

- Вимоги сьогодення зобов’язують нас працювати більш відкрито, зміцнювати партнерські відносини з бізнесом, відходити від чисто фіскальних функцій, підвищувати якість обслуговування платників податків і створювати їм найсприятливіші умови для ведення господарської діяльності, – відзначив у своєму вітальному слові голова Державної податкової адміністрації у Полтавській області Сергій Міщенко.

Детальніше...

Діалог влади і громадськості

e-mail Друк PDF

Учора в Котельві відбулося спільне засідання Регіональної дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування України в Полтавській області і Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

У роботі засідання взяли участь голова обласної ради Іван Момот, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, голова Котелевської районної державної адміністрації Тетяна Корост, голова Котелевської районної ради Василь Тимошенко, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, члени Громадської ради та представники галузевих управлінь облдержадміністрації.

На засіданні виступили Тетяна Корост, в.о. начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Семен Москаленко, заступник начальника Головного управління Держкомзему України у Полтавській області Володимир Рибалко, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації Михайло Бугрій.

У ході засідання було презентовано Програму соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2011 рік, розглянуто питання щодо проблем і перспектив роботи агропромислового комплексу регіону.

Також обговорено питання та прийнято відповідне рішення про створення регіонального (обласного) відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад в Полтавській області, обрано його голову - Омельницького сільського голову Кременчуцького району Олександру Шереметьєву.

Учасники спільного засідання оглянули сільськогосподарський комплекс ТОВ ”Зоря” у селі Милорадово, сільськогосподарський комплекс СТОВ ”Скіф” у селі Більськ, будівництво молочного комплексу, сільськогосподарський комплекс ТОВ ”Агрофірма ”Маяк” у селі Велика Рублівка, будівництво нового молочного комплексу «Годувальниця-2», систему ведення землеробства, огляд полів, комбікормового заводу, ферму «Голдувальниця-1» та переробне виробництво господарства ТОВ ”Агрофірма ”Маяк”, парк Слави, сквер та музей С.А. Ковпака, зал урочистостей Палацу дозвілля «Скіфія».

 

Перші у галузі

e-mail Друк PDF

30 червня відбулися збори трудового колективу комунального автопідприємства обласної ради, під час яких голова обласної ради Іван Момот оголосив, що за результатами ранжирування підприємств України на підставі даних Державної статистики назване АТП визнано лідером галузі у 2010 році.

Його колектив посів перше місце сумарного балу в Полтавській області за основним видом діяльності КВЕД 60.23.0 – “Діяльність нерегулярного пасажирського транспорту”.

На підтвердження досягнутого Іван Момот вручив директорові підприємства Віталію Пипотю відповідний Національний сертифікат.

Скликається сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот підписав розпорядження про скликання шостої позачергової сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 6 липня 2011 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

 

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

2. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Оболонської площі на території Семенівського району Полтавської області.

3. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Будищансько-Чутівської площі на території Диканського, Котелевського, Чутівського та Полтавського районів Полтавської області.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 липня 2011, 13:40 Детальніше...

Полтава відзначила День Конституції

e-mail Друк PDF

З нагоди 15-річниці Конституції України у Полтаві відбулися урочистості. До підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку поклали квіти голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, міський голова Олександр Мамай та представники громадськості.

Потім урочиста хода направилася до пам'ятника загиблим українським козакам. Квітами та вітальними словами керівництво області вшанувало тих, хто віддав своє життя в боротьбі за становлення Української держави.

- 5 років необхідно було для того,щоб наша держава змогла прийняти основний закон. 15 років ми живемо з Конституцією незалежної суверенної України. Багато поколінь українців мріяли про цю дату. Багато українців віддали своє життя, щоб ми сьогодні могли жити на нашій прекрасній квітучій землі. Конституція прийнята, вона основа основ держави. Але нам всім потрібно ще багато зробити, щоб Україна стала достойною європейською державою - наголосив Іван Момот.

 

"Новини Полтавщини"

Вітання випускникам!

e-mail Друк PDF

Сьогодні в сесійній залі Полтавської обласної ради вітали випускників-червонодипломників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. У цьому році завершили навчання 1450 юнаків і дівчат денної та заочної форм навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями "спеціаліст" і "магістр".

Щирі слова побажання не втратити потенціал гарного старту та знайти своє місце у житті, пам'ятати педагогів і цінити все, що зробили для випускників їхні батьки прозвучали від голови Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректора ПНТУ ім. Ю.Кондратюка, депутата обласної ради Володимира Онищенка,голови обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Олександра Удовіченка, голови обласної ради Івана Момота, віце-президента Національної Академії наук України, академіка Антона Наумовця, архієпископа Полтавського і Миргородського владики Філіпа.

Максимально наблизити навчання до місця майбутньої роботи - таке завдання реалізує університет, і саме тому для кращого знайомства випускників з роботодавцями були проведені виїзні захисти: в Головному фінансовому управлінні Полтавської ОДА, Головному управлінні державного казначейства у Полтавській області, Фінансовому управлінні Гадяцької районної адміністрації Полтавської області, ГПУ «Полтавагазвидобування», ПАТ «Полтавський турбомеханічний за-вод», ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод, ЗАТ «Полтавобленерго», «Управлінні охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області», КП «Кременчукводоканал», Службі автомобільних доріг у Полтавській області, НДІ «Проектреконструкція».

Всі випускники 2011 року денної форми навчання, які навчалися за державним замовленням - працевлаштовані. Більшість із них отримали направлення на потужні промислові підприємства, провідні фінансові установи Полтавського регіону.

 

Школа майбутнього депутата

e-mail Друк PDF

24 червня на території навчально-оздоровчого комплексу «Ворскла» ПНТУ ім.Ю. Кондратюка у селі Вакуленці Полтавського району відбулося заняття «Школа майбутнього депутата» для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, присвячене 15-й річниці Конституції України та Дню молоді.

Зустріч студентів та депутатів обласної ради розпочалася з вітального слова голови обласної ради Івана Момота, голови Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректора ПНТУ імені Ю.Кондратюка, депутата обласної ради Володимира Онищенка, начальника Головного управління юстиції у Полтавській області Тетяни Колотілової.

У рамках заходу відбулася гра брейн-ринг на тему: «Конституція України та державна молодіжна політика» між студентами Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського, вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавської державної аграрної академії та Полтавського університету економіки і торгівлі.

За правилами цієї гри учасники 5-ти команд відповідали на 20 основних та 5 додаткових питань. Обговорення кожного питання тривало одну хвилину. Переможцями протистояння стали студенти Кременчуцького університету, друге місце посіла команда ПНТУ ім. Ю. Кондратюка, третє - журі розділило між учасниками ПУЕТу, УМСА та ПДАА.

Останнє оновлення на Субота, 25 червня 2011, 14:45 Детальніше...

Юні гончарі - міжнародний рівень, великі перспективи

e-mail Друк PDF

З 14 червня по 24 червня 2011 року Міністерство культури України, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» за сприяння та підтримки Полтавської державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, Інституту керамології – відділення Інститут народознавства НАН України провели V Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль «Опішне – 2011» — мистецьку акцію міжнародного масштабу, спрямовану на комплексне поєднання досягнень минулого та плідний розвиток сучасного гончарства України.

У цьому році спонсорами V Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне – 2011» виступили і депутати Полтавської обласної ради: Ірина Балибіна, Олег Кулініч, Андрій Козерод. На церемонії закриття вони тепло привітали учасників і переможців Фестивалю та нагородили лауреатів дипломами та іменними преміями. За багаторічну плідну співпрацю депутати вручили Подяки Полтавської обласної ради керівництву Московської державної художньо-промислової академії ім. С.Строганова, Санкт-Петербурзькій державній художньо-промислової академії ім.О.Штігліца, Суджанському технікуму мистецтв.

Детальніше...

Сімейне свято автокразівців

e-mail Друк PDF

24 червня у Холдинговій Компанії "АвтоКрАЗ"  відбулися урочистості з нагоди Дня рідного підприємства. Під час корпоративного заходу, який уже всьоме проводиться як своєрідне сімейне свято автокразівців, було пошановано кращих з кращих за професією, ветеранів виробництва, які пропрацювали тут по 20 – 25 років, чільній когорті фахівців вручено моральні та матеріальні заохочення.

Зокрема, корпоративні нагороди: медалі трьох ступенів та Золотий знак КрАЗу, який за супутніми йому преференціями та пільгами опосередковано прирівнюється до почесного звання Заслужений машинобудівник України.

 

На адресу присутніх щирі привітання та побажання висловили голова обласної ради Іван Момот, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, інші почесні гості.

Генеральний директор ХК "АвтоКрАЗ" Сергій Сазонов ознайомив керівників області і міста з новітніми розробками Холдингу – лінійкою автомобілів, призначених для потреб комунального господарства, тощо.

Останнє оновлення на Субота, 25 червня 2011, 13:09

Конституція – дороговказ модернізації держави

e-mail Друк PDF

23 червня у Полтаві відбулися обласні урочистості з нагоди 15-ї річниці Конституції України та Дня державної служби, із чим присутніх привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Зокрема, керівник вищого представницького органу краю від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто побажав усіляких гараздів колегам по служінню людям та впровадженню в життя норм Основного Закону –  майже 9-ти тисячному загону держслужбовців області.

“Бути потрібним країні, рідному краю – висока і відповідальна місія кожного державного службовця!”,- наголосив Іван Момот.

Також, констатовано, що діюча Конституція України – це водночас і своєрідний дороговказ для подальшої модернізації нашої держави, яка

Детальніше...

Липнягівська трагедія - болісна рана Полтавщини

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 22 червня 2011 року, у День Скорботи, Україна відзначає сумну дату – 70 роковини початку Великої Вітчизняної війни.

Голова обласної ради Іван Момот та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко взяли участь у заходах, які відбулися до цієї дати у селі Великі Липняги Семенівського району. Це село називають другою Хатинню, бо під час війни фашисти спалили його, закатувавши 371 жителя.

Вшанувати пам’ять усіх, хто не прийшов із фронтів Великої Вітчизняної війни, і хто загинув саме тут, у Великих Липнягах, прибули голова Полтавської обласної ради Іван Момот, перший заступник голови облради, депутат обласної ради від Семенівського району Володимир Онищенко, депутат обласної ради, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова райдержадміністрації Валерій Книш, заступник голови райради Володимир Невкритий, сільський голова Дмитро Соколовський, начальники управлінь, відділів облдержадміністрації, ветерани, численні гості з районів області, керівники сільськогосподарських підприємств району, керівники районних служб та відділів райдержадміністрації, представники духовенства, громада району та села, земляки, представники ЗМІ.

Перед присутніми виступив голова Полтавської обласної ради Іван Момот:

- 70 років тому, у цей день, гітлерівська Німеччина напала на Радянський Союз. Почалася найкривавіша війна ХХ століття. Ця війна принесла найбільше людських жертв і руйнувань, виявилася найжорстокішою до мирного населення. На фронтах Великої Вітчизняної війни воювало 270 тисяч полтавців, 186 тисяч з них – залишилися на полі бою навічно.

 

Детальніше...

Сторінка 403 з 420