Решетилівський район

Відбулася сесія районної ради

24 червня під головуванням голови районної ради Петра Кошового в приміщенні Решетилівського будинку культури відбулась 30 чергова сесія районної ради 6 скликання.

У її роботі взяли участь голова Решетилівської райдержадміністрації Віктор Бережний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості та засобів масової інформації.

Депутати розглянули питання щодо погодження надання в користування мисливських угідь на території Решетилівського району та виконання районних програм, заслухали звіт Лугової Наталії – головного лікаря Центру ПМСД про діяльність очолюваного нею закладу, бюджетні питання та інші.

Зокрема депутатами було прийнято рішення про присвоєння звання „Почесний громадянин Решетилівського району” Шеренговому Петру Захаровичу – кандидату біологічних наук, старшому науковому співробітнику Національного університету біоресурсів і природокористування України, селекціонеру, фітопатологу, сортовипробувальнику, автору близько 300 наукових праць, 9 винаходів, 80 сортів різних садових культур. (До речі, у червні цього року Шеренговому Петру Захаровичу виповнилось 90 років).

 

Врахували реалії сьогодення

15 травня відбулося пленарне засідання позачергової 29 сесії Решетилівської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Петро Кошовий. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Бережний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості, засобів масової інформації. До порядку денного сесії були включені питання: про внесення змін до районної Програми подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально-правових гарантій дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік, два депутатські запити та про реєстрацію депутатської групи "Решетилівщина". Найбільше обговорення велося по бюджетному питанню, оскільки воно було внесено до порядку денного вже вдруге.

Детальніше...

Рекомендують скликати позачергову сесію

7 травня за участі голови Решетилівської районної ради Петра Кошового, голови районної державної адміністрації Віктора Бережного, керівників управлінь і відділів відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району, яке провела очільниця постійної комісії Олена Кацітадзе.

Депутати удруге детально розглянули питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік та деякі інші фінансові питання, оскільки на черговій сесії районної ради народні обранці не підтримали відповідний проект рішення.

Детальніше...

Пленарне засідання було дискусійним

29 квітня під головуванням Петра Кошового відбулося пленарне засідання 28 сесії Решетилівської районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко та депутат обласної ради Володимир Коваль, голова ї районної державної адміністрації Віктор Бережний, Решетилівський селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості, засобів масової інформації.

Особливо напружено йшло обговорення першого питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2014 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Сахно повідомила про зменшення обсягу районного бюджету, що викликало стурбованість депутатів. У результаті голосування проект рішення не підтримали.

Детальніше...

Провели семінар у форматі відео-конференції

17 квітня Решетилівською районною радою спільно з Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вперше в області за допомогою сервісу мережі Internet Skype було проведено тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань місцевого самоврядування, контролю за дотриманням вимог бюджетного законодавства та з питань запобігання і протидії корупції. Участь у роботі семінару взяли понад 60 осіб, серед яких посадові особи місцевого самоврядування апарату районної ради, сільські голови, бухгалтери сільських рад, державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

Сторінка 6 з 14