Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Підбито підсумки діяльності медичної ради району за 2017 рік

25 січня відбулося засідання медичної ради працівників медичної галузі району на якій обговорено результати її діяльності за 2017 рік.

В засіданні взяла участь голова районної ради Віра Мартюк яка високо оцінила роботу хорольських медиків, подякувала за самовідданість і повідомила про наслідки роботи районної влади в 2017 році та перспективні плани на 2018 рік. За її словами, зроблено було немало , а попереду не менш відповідальні завдання, а саме завершення ремонту пологового відділення, ремонт дитячого та терапевтичного відділень.

Завідуюча акушерсько-гінекологічним відділенням лікарні Людмила Величко від імені медичних працівників подякувала за увагу і матеріальну підтримку галузі з боку районної ради та депутатського корпусу і відзначила , що за всі роки її роботи медицина не мала такої інтенсивної підтримки як зараз.

 

Просування медичної реформи на Хорольщині

16 січня, у місті Хоролі, відбулася нарада, на якій розглянуто питання, пов’язані із просуванням медичної реформи на Хорольщині. Йшлося про продовження ремонтних робіт в центральній районній лікарні, використання коштів розвитку обласного бюджету у 2018 році, інвестування в районну медицину.

У нараді взяли участь голова районної ради Віра МАртюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, головний лікар Хорольської центральної районної лікарні Михайло Виноград та головний лікар лікувального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Хорольського району Леонід Соболь.

Питання медичної реформи щоденно займають значну частину робочого часу районної влади та депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова.

Ось і цього разу учасники наради обговорили плани продовження ремонтних робіт в пологовому та дитячому відділеннях, проведення реконструкції приймального відділення з добудовою ліфта.

Виконання цих планів дасть змогу центральній районній лікарні здобути статус лікарні інтенсивної терапії, що в свою чергу покращить якість медичного обслуговування населення.

 

«Хорольські зірочки» знайшли прихильників свого таланту

13 січня в місті Хоролі відбувся XV дитячий пісенний фестиваль «Хорольські зірочки», метою якого є популяризація культурної спадщини українського народу та пошук талантів серед обдарованої молоді.

Учасників та гостей фестивалю привітали голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко.

З року в рік кількість учасників цього традиційного культурно-мистецького дійства та зростає – понад 50 молодих виконавців цього року не лише випробували на фестивалі свої сили, а й порадували журі та глядачів своїми прекрасними виступами, виконавчою майстерністю, знайшли прихильників свого таланту.

За підсумками голосування журі назвало переможців.

Фестиваль відбувся завдяки підтримці районна ради та районної державної адміністрації.

Особистий прийом громадян

11 січня голова районної ради Віра Мартюк здійснила виїзний особистий прийом громадян на території Андріївської та Вишняківської сільських рад.

В Андріївці до голови районної ради на особистий прийом звернулися сільський голова Володимир Данилейко, директор Андріївської школи Іван Жолубак, голова первинної організації ветеранів Андріївської сільської ради Іван Якович Головко, учасники АТО Руслан Вакуленко та Дмитро Баль.

Сільський голова Володимир Данелейко розповів про плани на 2018 рік та поділився стурбованістю в зв’язку із неналежним станом дороги від с. Байрак до с. Андріївка. По питанню здійснення ремонту дороги Віра Мартюк акцентувала увагу на необхідності залучення інвестицій та запевнила, що районна рада не залишиться байдужою у вирішенні цієї проблеми.

Детальніше...

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном

28 грудня під головуванням Леоніда Соболя відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном.

В засіданні взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, журналісти.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули зміни до показників районного бюджету на 2017 рік, обговорили  районний бюджет на 2018 рік та підтримали пільгові умови оплати харчування дітей учасників АТО.

Сторінка 3 з 30