Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Робоча поїздка в Хорольський район

16 січня на Хорольщині з робочою поїздкою побував перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

На Хорольщині послідовно впроваджується державна політика щодо зростання добробуту і підвищення якості життя населення. Серед пріоритетних напрямків – розвиток дошкільної освіти. Лише у 2013 році в районі відкрито три дошкільних навчальних заклади в оновлених приміщеннях. На даний час відсоток охоплення дітей дошкільною освітою складає 77 %. В найближчих планах – збільшення до 80%. Це стане можливим завдяки відкриттю ще двох дитячих садочків у реконструйованих шкільних приміщеннях Березняківської та Староаврамівської ЗОШ.

Володимир Онищенко, перебуваючи в районі, провів робочу нараду з нагальних питань життєдіяльності району, серед яких – і розвиток дошкільної освіти. Перший заступник голови обласної ради разом з головою райдержадміністрації Сергієм Полупаном цікавились ходом проведення реконструкції Березняківської ЗОШ під відкриття дошкільного закладу та дали ряд протокольних доручень відповідним структурам з метою прискорення вводу в дію дитячого садочка на території Березняківської сільської ради. Оглянуто частину реконструйованого приміщення.

Детальніше...

Володимир Онищенко взяв участь у роботі сесії районної ради

Днями відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Хорольської районної ради. Вів засідання голова районної ради Олександр Хрипко.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, депутат обласної ради Михайло Виноград.

Районна рада внесла зміни до показників районного бюджету на 2013 рік, прийняла низку районних програм: Програму підтримки та розвитку Хорольського районного радіомовлення на 2014-2016 роки, Програму інформатизації Хорольського району на 2014 – 2017 роки, Програму відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2014-2018 роки, Програму боротьби з амброзією полинолистою у Хорольському районі на 2014 - 2015 роки, Програму оздоровлення території Хорольського району від сказу на 2014 – 2015 роки, Програму приватизації майна спільної власності територіальних громад Хорольського району на 2014 – 2015 роки; розглянула ряд земельних, майнових та інших питань життєдіяльності територіальних громад району.

Детальніше...

Робоча поїздка в Хорольський район

20 листопада  на Хорольщині з робочою поїздкою побував перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Зовсім недавно Володимир Онищенко, відвідавши центральну районну лікарню під час робочого візиту, висловив сподівання на те, що вже в цьому роціжителі району за потреби зможуть скористатися новим рентгенапаратом, придбаним за кошти обласного бюджету. Сьогодні – сталась саме така нагода.

На урочисту подію з нагоди відкриття щойно відремонтованого приміщення рентгенкабінету та початку роботи на новому медичному обладнанні завітали почесні гості. Разом з Володимиром Онищенком до лікарні прибули поважні гості: депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Сергій Полупан, голова районної ради Олександр Хрипко, депутат обласної ради, директор СТОВ „Мусіївське“ Михайло Стеценко, яких гостинно зустрів головний лікар ЦРЛ, депутат обласної ради Михайло Виноград. Відбулась зустріч гостей з трудовим колективом ЦРЛ. Потім гості оглянули новий рентгенапарат і змогли подивитись як він працює.

Детальніше...

Своє професійне свято відзначають аграрії району

15 листопада з нагоди професійного свята працівників сільського господарства в Хорольському районі відбулися урочистості та святковий концерт.

На святкові заходи завітав перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, який привітав аграріїв району з професійним святом і з радістю повідомив про те, що Полтавщина вже досягла рекордного збору зернових культур, зібрано 5 млн. тонн зерна нового врожаю. Він висловив найкращі побажання всім працівникам села за ефективну роботу.

Від себе особисто, від імені районної державної адміністрації, районної ради аграріїв привітали Сергій Полупан та Олександр Хрипко. Найкращі слова линули на адресу керівників сільськогосподарських підприємств, працівників управління агропромислового розвитку, рядових хліборобів й тваринників, водіїв і механізаторів, комбайнерів, агрономів й спеціалістів інженерних служб, керівників фермерських господарств, працівників переробних підприємств. Особливі вітання адресувались всім, хто віддав хліборобській праці десятки років, хто більшу частину своєї трудової діяльності присвятив роботі в аграрному секторі. З найщирішими побажаннями звернулись до аграріїв депутат обласної ради, директор СТОВ „Мусіївське“ Михайло Стеценко, від ветеранів праці – досвідчений управлінець І.І.Полтавець.

Детальніше...

Робоча поїздка в Хорольський район

25 жовтня на Хорольщині з робочою поїздкою побував перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко. Він провів робочу нараду з метою контролю виконання протокольних рішень, даних головою обласної державної адміністрації Олександром Удовіченком 30 серпня 2013 року під час робочої поїздки на Хорольщину. Йшла мова про процедуру банкрутства ВАТ „Сільгоспхімія“ та про подальшу долю приміщення, де зберігались отрутохімікати, і земельну ділянку під ними.

Далі Володимир Онищенко разом з головою районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Сергієм Полупаном побували в центральній районній лікарні. Головний лікар району, депутат обласної ради Михайло Виноград показав керівникам щойно відремонтований рентгенкабінет та новий рентгенапарат, придбаний за кошти обласного бюджету, кошторисна вартість якого складає 1 млн.300 тис грн. А ще головний лікар поділився найближчими планами, зокрема, щодо відкриття на базі Хорольської ЦРЛ лікарні інтенсивної терапії, міжрайонного пологового відділення та добудови приміщення профілактично-реабілітаційного відділення. Пообіцяв сприяння в реалізації ряду запланованих проектів і голова спостережної ради СВК „Хильківський“ О.М.Трухін, який був на зустрічі з керівниками.

Детальніше...

Сторінка 22 з 30