Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Екологічна безпека – поступове вирішення проблеми

1 липня за участі заступника голови районної ради та представника громадської організації «Молодіжний парламент Хорольщини» Романа Гловацького відбулося засідання громадської ради при голові районної державної адміністрації.

У роботі громадської ради приймали участь голова районної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, заступник голови районної адміністрації Микола Чишко.

Одним із ключових питань які були обговорені представниками громадськості було питання забезпечення функціонування мережі каналізації та водовідведення в місті Хоролі..

Голова районної адміністрації Лариса Звірко та міський голова Сергій Волошин повідомили громадськість про стан вирішення проблеми яка виникла в наслідок економічної необхідності зміни власників мереж каналізації та водовідведення які використовує місто.

Детальніше...

Екологічна безпека – кроки вирішення проблеми

30 червня за участі голови районної ради Віри Мартюк відбулася спільна нарада по питаннях забезпечення функціонування мережі каналізації та водовідведення в місті Хоролі.

У нараді взяли участь голова районної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, заступники голів Роман Гловацький, Микола Чишко, Валентин Місніченко , Яна Карманська, юрист міської ради Віталій Бибик та представники ПАТ «Хорольський МКК ДП».

В ході обговорення проблеми, яка виникла в наслідок зміни власників мереж каналізації та водовідведення, які використовує місто, присутні дійшли спільної думки щодо необхідності термінового відновлення технічної документації для передачі об’єктів на баланс Хорольської міської ради та забезпечення безперебійного функціонування мереж.

Детальніше...

Молодь – наше майбутнє

25 червня на мальовничому березі озера «Голубиха» відбулося святкувння Дня молоді.

Кожного року в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді» та на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України відбуваються громадські заходи на підтримку української молоді.

В цьому році , організатором заходу виступила громадська організація «Молодіжний парламент Хорольщини».

За підтримки Хорольської районної ради, Хорольської районної державної адміністрації, міської ради, депутата обласної ради Мухтарова Фахраддіна Аладдіна-огли, ФОП Баканова О.О., ФОП Кібенка О.І., ПП «Хорольська механізована пекарня», КП «Хорольська друкарня», підприємців із магазину «Меблі комфорт», магазину «Скутерок», магазину «Глобус» та інших небайдужих громадян вдалося організувати цей громадський захід .

Детальніше...

Новини Хорольського району

16 червня за ініціативи голови районної ради Віри Мартюк відбулася спільна нарада по питаннях забезпечення функціонування мережі каналізації та водовідведення в місті Хоролі та шляхи залучення інвестицій в інфраструктуру району.

В нараді приймали участь голова районної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, заступники голів Роман Гловацький, Сергій Абрамов, Микола Чишко, Валентин Місніченко та Яна Карманська.

По першому питанню міський голова Сергій Волошин розповів про проблемні питання які виникають під час експлуатації мереж каналізації та водовідведення , а також про можливі загрози у разі зміни власника мереж.

В ході обговорення присутні поділилися своїми думками та вирішили спільно звернутись до обласних органів влади із проханням надання допомоги по запобіганню неналежного функціонування мереж в місті. Крім того учасники наради дійшли спільної думки про шляхи вирішення цього важливого для екологічної безпеки всього району питання.

Детальніше...

Новини Хорольського району

15 червня відбувся другий пленум ради Хорольської районної Організації ветеранів Полтавської області.

В роботі пленуму прийняли участь голова районної ради Віра Мартюк , голова районної адміністрації Лариса Звірко.

Основним питанням роботи пленуму було підведення підсумків роботи сьомого з’їзду Організації ветеранів України та завдання районної ветеранської організації з підвищення активності в діяльності по захисту соціальних інтересів ветеранів війни, праці, дітей війни, людей похилого віку.

Заслухавши доповідь голови ради ветеранів Дмитра Кражана з цього питання пленум відзначив, що сьомий з’їзд Організації ветеранів України визнав роботу ради за звітний період з 29 березня 2012 року по 23 березня 2016 року, яка була спрямована на збереження прав і свобод, соціальних пільг для ветеранів, пенсіонерів, всього старшого покоління громадян України задовільною.

Детальніше...

Сторінка 11 з 30