Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

На координаційній раді

Днями на території Штомпелівської сільської ради відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Голова районної ради Віра Мартюк та голови місцевих рад району ознайомилися  із роботою дитячого садка, оглянули місцевий  ФАП, школу, сільський будинок культури.

На засіданні присутні обговорили ряд соціально значимих питань, що стосувалися галузі охорони здоров’я, забезпечення правопорядку, земельних спорів.

Виїзний прийом громадян

8 лютого голова районної ради Віра Мартюк разом із заступник голови райдержадміністрації Сергієм Абрамовим, начальником Хорольського відділу поліції ГУ Національної поліції України Полтавської області Юрієм Лохвицьким та тимчасово виконуючим обов’язки редактора газети «Вісті Хорольщини» Наталією Ватулею провела виїзний прийом громадян на території Мусіївської сільської ради.

На прийомі у Віри Анатоліївни побували депутати районної ради, керівник місцевого виробника сільськогосподарської продукції – СТОВ «Мусіївське», мешканці села.

Говорили про «обіг» земель, ремонт доріг, виплату субсидій.

Потому Віра Мартюк разом із сільським головою Григорієм Рештою відвідали місцевий дитячий садок.

 

На навчальному семінарі

9 лютого голова районної ради Віра Мартюк, голова райради Лариса Звірко, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, начальник районного відділу освіти Ірина Потерайло разом із завідувачами дитячих навчальних закладів Хорольщини відвідали семінар-навчання. що проводився на базі Вишневого навчально-виховного комплексу.

Учасники заходу змогли ознайомитися з організацією роботи дошкільної освіти ,з новими методами виховання дітей, поділилися планами  та шляхами подолання  проблем, а також перспективами співпраці між навчально-виховними закладами та органами влади.

Учнівське самоврядування

8 лютого голова районної ради Віра Мартюк відвідала Хорольську загальноосвітню школу № 1 та побувала на робочій лінійці.

Цікаве нововведення запрацювало в стінах цієї школи. Учні самостійно готують програму лінійки і презентують її всьому колективу. До програми лінійки зазвичай включаються підсумки роботи учнівського колективу за попередній тиждень та плани роботи на поточний. Вся інформація супроводжується показом слайдів.

Підводячи підсумки роботи за попередній період, учні разом із Вірою Мартюк відзначили переможців обласного конкурсу «Самоврядування очами дітей», вручила подарунки та пам’ятні нагороди переможцям конкурсу.

Покращення медичного обслуговування – пріоритет у роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Хорольщини

26 січня голова районної ради Віра Мартюк спільно із головою районної державної адміністрації Ларисою Звірко та депутатом Полтавської обласної ради Фахраддіном Мухтаровим з робочом візитом відвідали Хорольську центральну районну лікарню.

Гості оглянули дитяче відділення в якому вже завершені ремонтні роботи двох палат, душової кабіни та санвузолу, що стало можливим завдяки спрямуванню коштів в сумі 190 тис. грн. із обласного фонду розвитку територій.

Також вони ознайомилися з ходом робіт з реконструкції пологового відділення. Цей проект став можливим за умови співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку, районного, міського, сільських бюджетів Хорольської громади та бюджету Семенівського району. Загальна вартість проекту – більше 5,2 млн. грн., частина яких, а саме близько 2 млн. грн. уже освоєно. Зокрема, на придбання медичного обладнання.

У розмові з головним лікарем Михайлом Виноградом Віра Марюк та Лариса Звірко звернули увагу на необхідність забезпечення контролю за ходом виконання будівельних робіт та їх якістю. В свою чергу, головний лікар зауважив, що технічний нагляд за якістю виконаних робіт здійснюється належним чином і запевнив, що ремонт завершиться в заплановані терміни.

 

Сторінка 2 з 30