Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Електронний кабінет допоможе платнику податків отримати інформацію про наявність або відсутність податкового боргу

Громадянин, який не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС, - зазначають у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Детальніше...

Ознайомтесь з проєктом змін для впровадження програмних РРО

До 01 серпня 2020 року перенесено застосування програмних РРО, як альтернативу класичним РРО (передбачалось з 19.04.2020 року).

Таке відтермінування встановлено Законом України від 17.03.2020 № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Детальніше...

Майже 3,5 млрд. грн. податків і зборів надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини з початку року

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області з початку 2020 року платниками до місцевих бюджетів Полтавщини сплачено податків та зборів в сумі 3 млрд. 473,2 млн грн, у тому числі по основних бюджетоформуючих податках надходження склали: по податку на доходи фізичних осіб – 2 млрд. 203,7 млн грн; податку на прибуток – 87,8 млн грн, податку на майно – 412,5 млн грн, в тому числі по земельному податку та орендній платі – 355,9 млн грн., єдиному податку – 447,8 млн грн, в тому числі: з юридичних осіб – 49,0 млн грн, з фізичних осіб – 279,8 млн грн, з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, – 119,1 млн грн; рентній платі за користування надрами – 186,9 млн грн; акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 77,0 млн грн, екологічному податку – 30,7 млн грн, платі за ліцензії – 11,5 млн грн.

Детальніше...

Реалізація пального не за основним місцем обліку: як звітувати?

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники акцизного податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, постійних представництв, місцем проживання фізичних осіб - підприємців до початку здійснення реалізації пального (пп.212.3.4 ПКУ).

Детальніше...

Понад 9 млрд. грн. податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини за січень - квітень 2020 року

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області, впродовж січня-квітня 2020 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків області сплачено 9 млрд.095,7 млн. гривень.

Детальніше...

Сторінка 3 з 520