Глобинський район

 

Пам'яті Раїси Кириченко

9 лютого минуло 9 років з того часу, як пішла «за межу вічності» наша видатна землячка, талановита співачка, вродлива і сильна жінка, Герой України, повний кавалер ордена Княгині Ольги, народна артистки України - Раїса Опанасівна Кириченко, яка прославила українську пісню на весь світ. Вона не пішла в забуття, вона живе поміж нас своїми піснями, своєю світлою пам’яттю і спогад про нашу Берегиню житиме вічно.

Цього дня керівники району - голова районної ради Олександр Феденко та голова райдержадміністрації Валерій Ведмідь

Детальніше...

Основний фінансовий документ ухвалено

30 січня відбулася двадцять третя (позачергова) сесія Глобинської районної ради шостого скликання. Провів пленарне засідання голова районної ради Олександр Феденко. У сесії взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Замикула, голова районної державної адміністрації Валерій Ведмідь, депутат обласної ради Тетяна Хлонь, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь та служб райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, голови місцевих рад.

За пропозицією голови районної ради, перед початком роботи сесії депутати та всі присутні вшанували пам'ять загиблих під час протестних акцій у Києві громадян хвилиною мовчання.

На розгляд сесії було винесено бюджетні питання, які цього ж дня розглядалися на спільному засіданні постійних комісій. Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Замогильної,

Детальніше...

Плідна співпраця — запорука успіху

26 листопада відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврдування при голові Глобинської районної ради на базі Фрунзівської сільської ради. Провів засідання голова районної ради Олександр Феденко. Взяв участь у нараді голова райдержадміністрації Валерій Ведмідь.

Перед початком наради Фрунзівський сільський голова Любов Сніг та керівник місцевого господарства, депутат районної ради Микола Мироненко ознайомили учасників наради з об'єктами соціальної сфери територіальної громади. Голови місцевих рад відвідали Фрунзівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, дитячий садочок «Пролісок», фельдшерсько-акушерський пункт, де скрізь відчувалася рука господаря і тісна співпраця між органами місцевої влади та базовим підприємством.

Після екскурсії селом у залі сільського Будинку культури відбулася пленарна частина засідання.

Детальніше...

Батьківщина Раїси Кириченко вітала гостей

17 жовтня у рамках Національного проекту "Україна – Раїсі Кириченко", учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні XX - XXI століть» побували на батьківщині Раїси Кириченко в с. Корещина.

Сюди з’їхалися делегації з Рівного, Ужгорода, Харкова, Києва, Полтави та інших регіонів України. Завітали сюди і представники української діаспори з Білорусі, міста - героя Мінськ, аби відвідати місця, де народилася відома українська співачка, доторкнутися до витоків її неперевершеного таланту, познайомитися і поспілкуватися один з одним і ще раз оцінити вагому роль народної артисткм України у культурному житті нашої держави та ближнього зарубіжжя.

До присутніх звернувся голова районної ради Олександр Феденко, наголосивши, що скільки б гарних, щирих і теплих слів не було б сказано про нашу славну Берегиню української пісні Раїсу Кириченко та все одно буде мало, адже неможливо повністю осмислити і оцінити всю велич її неперевершеного таланту.

Детальніше...

Заслужене визнання кращих педагогів

1 жовтня відбулося засідання організаційного комітету з визначення лауреата заснованої Глобинською районною радою Премії у галузі освіти ім. Миколи Плиски. Провів засідання голова районної ради, очільник оргкомітету Олександр Феденко.

Основна мета заснування Премії — сприяти розвитку освіти в районі, утверджувати авторитет педагога в суспільстві, спонукати педагогічних працівників до творчої праці.

Лауреатами Премії у цьму році стали: Володимир Лисенко – директор Пирогівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Сергій Макайда – вчитель історії та правознавства Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка.

Детальніше...

Сторінка 9 з 15