Глобинський район

 

Заснували районний конкурс «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування

27 вересня відбулася двадцять перша сесія Глобинської районної ради шостого скликання. У роботі пленарного засідання, яке провів голова районної ради Олександр Феденко, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондарь, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники районних установ та організацій.

Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя, зміни та доповнення до районного бюджету на 2013 рік, про які проінформувала начальник фінансового управління Світлана Замогильна.

Детальніше...

Розробили Програму розвитку місцевого самоврядування району

24 вересня за участі голови Глобинської районної ради Олександра Феденка та першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Бондаря відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради.

Зокрема, депутати опрацювали питання щодо виконання та внесення змін і доповнень до нині діючих районних Програм, обговорили і рекомендували прийняти на черговій сесії три нові програми - Програму розвитку місцевого самоврядування у Глобинському районі на 2014 - 2015 роки, Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2013-2018 роки та Програму становлення і розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності та обслуговуючих кооперативів на території району на наступні чотири роки.

Детальніше...

Подарунки депутатів

Голова Глобинської районної ради Олександр Феденко під час урочистостей з нагоди Дня знань та Першого дзвоника, зокрема наголосив, що поряд із подарунками від місцевих депутатів, майже 400 першокласників району отримали набори канцелярського приладдя від народного депутата України Костянтина Жеваго. Також зауважено, що парламентарій завжди із розумінням ставиться до потреб району і постійно допомагає дитячим закладам Глобинщини. І цей рік не став виключенням, саме за підтримки Костянтина Жеваго, до початку нового навчального року було відремонтовано фасад приміщення Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (на загальну суму 60 тисяч гривень), харчоблок Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка, встановлено нову побутову техніку (128 тисяч гривень), поміняно

Детальніше...

Основний Закон держави і діти

За ініціативи та підтримки районної організації Партії Регіонів у м. Глобине проведено акцію "Основний Закон держави і діти". В рамках цієї акції голова районної ради Олександр Феденко, голова районної державної адміністрації Валерій Ведмідь зустрілися з трудовими колективами навчальних дошкільних закладів м. Глобине, подякували за важливу роботу з виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм. Обговорили питання життєдіяльності міста, потреби дошкільних навчальних закладів. Вихованцям дитячих садочків подарували примірники Конституції України, державні прапори та канцелярське приладдя.

 

На порядку денному – освіта та медицина

25 червня відбулося пленарне засідання 20 (позачергової) сесії Глобинської районної ради 6 скликання під головуванням голови районної ради Олександра ФЕДЕНКА. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Валерій ВЕДМІДЬ, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, представники засобів масової інформації.

Основним питанням, яке розглянули депутати, було питання продовження дії та укладання нових трудових контрактів з директорами навчально-виховних закладів, які є суб’єктами господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району.

Детальніше...

Сторінка 10 з 15