Лохвицький район

Сільських голів залучили до розробки проекту районної програми розвитку місцевого самоврядування

5 березня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Лохвицької районної ради Любові Кірієвській. У роботі зібрання взяли участь заступник голови районної ради Валентин Черевко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Павло Плужник, землевпорядники району, міські та сільські голови.

На початку засідання голова районної ради привітала всіх землевпорядників Лохвиччини із професійним святом. Вона подякувала їм за важливу і нелегку працю на ниві землевпорядкування і побажала міцного здоров’я, сімейного благополуччя, а також мудрості, виваженості і успіхів у професійній діяльності.

Детальніше...

Свято української пісні

Саме так можна назвати концерт, який у перший день весни подарував жителям міста та його гостям народний аматорський фольклорний колектив «Пісенне джерело» Лохвицького РБК з нагоди свого 10-річного ювілею. Як годиться, ювіляри приймали вітання і подарунки від шанувальників їх таланту. З теплими сердечними привітаннями від імені усієї лохвицької громади до них звернувся керуючий справами виконавчого апарату районної ради Павло Плужник, заступник голови районної державної адміністрації Мирослава Батрак, Лохвицький міський голова  В’ячеслав Демчук,

Детальніше...

Обговорили проблеми реформування медицини в районі

27 лютого у великому залі засідань Лохвицької районної ради відбулася районна медична конференція, учасниками якої були працівники галузі охорони здоров’я Лохвиччини всіх рівнів, голови міських та сільських рад району, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації. У конференції також взяли участь та виступили начальник відділу медичних кадрів департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Олександр Оглобля, голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, заступник голови райдержадміністрації Мирослава Батрак, депутат обласної ради, головний лікар району Віктор Бурлей, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Троц та інші фахівці галузі.

Детальніше...

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад набирає обертів

12 лютого у м. Лохвиці за участі заступника голови районної ради Валентина Черевка, міських, сільських голів та керівників громадських організацій району відбувся тематичний семінар з підведення підсумків участі місцевих суб’єктів в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад за 2012 рік та визначення напрямів роботи громад, які долучилися до конкурсу цьогоріч. З метою надання потенційним розробникам конкурсних проектів відповідної консультативно-методичної і практичної допомоги на зібрання завітала начальник інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Ірина Дудка.

Відтак відбувся зацікавлений предметний діалог стосовно різнобічних аспектів реалізації потенціалу місцевих громад у поєднанні із додатковими можливостями, що надає їм обласний конкурс.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

28 січня у приміщенні Лохвицької районної ради провів особистий прийом громадян народний депутат України Сергій Гордієнко (фракція Комуністичної партії України). У прийомі громадян також взяли участь голова районної ради Любов Кірієвська та заступник голови районної ради Валентин Черевко.

Загалом на особистому прийомі побувало більше 20 жителів району. Серед проблем, з якими зверталися виборці до народного обранця, були питання, що стосуються надання матеріальної допомоги, земельних відносин, працевлаштування, розв’язання житлових проблем, виплат дітям війни, високих тарифів на житлово-комунальні послуги, низького рівня пенсій, реформування закладів охорони здоров’я району та загалом політичної ситуації в країні.

Детальніше...

Сторінка 8 з 18